meeting-clipart

Офіційне оприлюднення рішення зборів представників

Офіційно оприлюднюються рішення зборів представників від об’єднання від 30 липня 2019 р.

ЗБОРИ ПРЕДСТАВНИКІВ

РІШЕННЯ

м. Київ 30 липня 2019 р.

  1. Розглянувши питання 1 порядку денного, збори представників вирішили:

1.1. Доручити керуючому директору (Ганоцький І.В.) узгодити з ревізійною комісією попередній кошторис благоустрою прибудинкової території (завершення гідроізоляції перекриття підземного технічного поверху, опорядження огорожі, освітлення).

1.2. Доручити ревізійній комісії провести аналіз попереднього кошторису благоустрою прибудинкової території і надати керуючому директору висновок.

  1. Розглянувши питання 2 порядку денного, збори представників вирішили:

2.1. Кошти, що надійшли від боржників, перерахувати на банківські рахунки об’єднання згідно з таким цільовим призначенням:

(інформація тільки для співвласників) грн. зарахувати до коштів Ремонтного фонду;

(інформація тільки для співвласників) грн. зарахувати до коштів Резервного фонду;

(інформація тільки для співвласників) грн. зарахувати до коштів на витрати на управління житловим комплексом;

(інформація тільки для співвласників) грн. зарахувати на спеціальний рахунок для розрахунків з постачальниками житлово-комунальних послуг.

2.2. Доручити директору здійснити відповідні банківські операції.

  1. Розглянувши питання 3 порядку денного «Про використання пасажирських ліфтів» збори представників беруть до уваги, що питання використання пасажирських ліфтів обговорювалось у питанні «Різне» загальними зборами від 12 березня 2019 р., за наслідками якого консенсусом було ухвалено рекомендацію використовувати пасажирські ліфти тільки тими співвласниками, які закінчили оздоблювальні роботи в свої приміщеннях.

3.1. Збори представників вирішили:

3.1.1. Залишити для власників, які виконують оздоблювальні роботи, можливість використовувати вантажний ліфт для переміщення вантажів невеликого розміру, будівельні матеріали, запаковані у спосіб, який виключає забруднення ліфту і механізму руху ліфта.

3.1.2. Встановити, що пасажирські ліфти використовуються виключно для переміщення власників, в квартирах яких закінчені оздоблювальні роботи, а також для осіб, які мешкають в таких квартирах.

При цьому забороняється переміщення пасажирськими ліфтами будь-яких вантажів (незалежно від розміру і ваги).

3.1.3. Доручити керуючому директору невідкладно припиняти можливість користування пасажирськими ліфтами співвласникам, з вини чи з недбалості яких буде порушено вимогу, викладену в п. 3.1.1. цього рішення.

  1. Розглянувши питання 4 порядку денного, збори представників вирішили:

4.1. Погодити умови договору з приватним виконавцем Солонько М.М. щодо оплати вартості виконавчого провадження про примусове виконання рішення Шевченківського районного суду м. Києва про стягнення боргу з Старицького С.Г., Ломадзе-Старицької О.Г.

  1. Розглянувши заяву співвласника Миримського Р.Л., збори представників вирішили:

5.1. Роз’яснити Миримському Р.Л., що питання щодо отримання ним електронних ключів, про яке він заявляє, вже вирішено рішенням зборів представників від 20 червня 2019 р. (п. 4.2.1.).

5.2. Роз’яснити Миримському Р.Л., що питання користування пасажирськими ліфтами вирішено рішенням з питання 3 порядку денного цих зборів.

  1. Розглянувши заяву власника квартири № інформація Коляди М.П., збори представників беруть до уваги наступне.

Коляда М.П. 04 липня 2019 р. під час заміни електронного ключа для користування ліфтом, перебуваючи в приміщенні керуючої дирекції грубо порушував громадський порядок, виявив явну неповагу до суспільства, яку супроводжував особливою зухвалістю та винятковим цинізмом у формі брутальної лайки та нецензурних образ на адресу працівників дирекції, серед яких більшість — жінки, принижував їх людську гідність.

Після отримання електронного ключа для користування ліфтом Коляда М.П. порушив правила користування ліфтом, перевозячи в ньому неупаковані будівельні відходи і сміття.

Внаслідок таких дій вестибюль першої житлової секції було істотно забруднено, а ліфт отримав пошкодження, через які наступний пасажир ліфта був заблокований в ньому.

За відновлення роботи ліфта об’єднання сплатило 2700 грн.

На прохання працівниці керуючої дирекції прибрати вестибюль Коляда М.П. відповів нецензурною лайкою.

Через таку поведінку Коляди М.П. колектив керуючої дирекції звернувся до директора із заявою про колективну відмову обслуговувати спільне майно в тій частині, яким користується Коляда М.П. і про намір оголосити страйк.

Наслідками хуліганських дій Коляди М.П. і колективної відмови щодо обслуговування спільного майна, яким користується Коляда М.П., стало припинення для нього можливості користуватись спільним майном з 9:00 08 липня 2019 р.

Починаючи з 08.07.2019 р. Коляді М.П. припинено нарахування внесків на утримання будинку, крім внесків на компенсацію витрат ОСББ на електрику для потреб ОСББ, службу консьєржів і прибирання прибудинкової території.

Для отримання можливості постачати до своєї квартири електроенергію і можливості користуватися ліфтом Коляда М.П. має право звернутися до підприємства, яке продає електроенергію побутовим споживачам, а також має право звернутися до служби обслуговування ліфтів з метою укладення з прямих договорів на отримання послуг.

Обговоривши заяву Коляди М.П., збори представників вирішили:

6.1. Запропонувати Коляді М.П. у добровільному порядку:

— принести вибачення працівникам керуючої дирекції;

— виконати якісне вологе прибирання вестибюлю першої житлової секції;

— здійснити у подвійному розмірі сплату вартості відновлення роботи ліфта, заблокованого для використання 07.07.2019 р. через недотримання Колядою М.П. правил користування спільним майном, зокрема переміщення ліфтом будівельного сміття у неналежно запакованому вигляді;

— надати письмове пояснення з приводу наявності у Качалова А.І. (який не набув права користування ліфтами) дублікату електронного ключа, виданого Коляді М.П..

6.2. Питання надання Коляді М.П. можливості користуватись спільним майном розглянути на зборах представників за наслідками добровільного виконання пропозицій, викладених у п. 6.1. цього рішення.

6.3. Доручити керуючому директору (Ганоцький І.В.):

— сприяти Коляді М.П., у разі виявлення ним бажання укласти з постачальниками житлово-комунальних послуг договорів на отримання таких послуг, з урахуванням вимог законодавства про використання спільного майна на підставі рішень загальних зборів співвласників;

— відновити Коляді М.П. можливість користуватись ліфтами та будинковими інженерними мережами за наслідками розгляду цього питання зборами представників відповідно до п. 6.2. цього рішення.

  1. Розглянувши питання 7 порядку денного, збори представників беруть до уваги:

— впродовж 18 — 19 липня 2019 р. головним державним інспектором відділу нагляду за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Київській області Корнієвським О.О. було здійснено позапланову перевірку дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.

— за наслідками перевірки складено припис від 22.07.2019 р. № 5.2/320/290, для виконання вимог якого встановлено строк до 22.08.2019 р.

7.1. Збори представників вирішили:

7.1.1. Доручити керуючому директору (Ганоцький І.В.) здійснити заходи з виконання вимог припису інспектора Держпраці.

7.1.2. Фінансування заходів, передбачених п. 7.1.1. цього рішення, здійснити за рахунок поточних видатків на управління житловим комплексом.

7.1.3. Доручити ревізійній комісії контролювати правильність використання коштів для фінансування заходів, передбачених п. 7.1.1. цього рішення.

Коментар до п. 7 рішення зборів

Я не пойму: либо идиотов действительно много на каждый кв. сантиметр, либо они очень умело распределяются, чтобы их казалось много.

Неделю назад заявился к нам инспектор по проверке промышленных объектов повышенной опасности.

Мы понимаем, что все остальные жилые дома и промышленные объекты в г. Киеве и области уже проверены, дошла очередь и до нашего дома.

Мы это понимаем и этому очень рады.

Мы понимаем, что проверятели не знают, что у нас наличные деньги не применяются, а проверятелям со всех контор мы всегда рады (для справки, у нас уже побывали: следователи из полиции двух районов, СБУ, участковые полиции, пожарные, из управления земельных ресурсов, депутат Киеврады, инспектор энергонадзора). Как говорится, «До нашего берегу все пливе, як не гімно, то — тріска».

Короче, рады мы всем, но помочь на молоко не сможем.

И вот этот господин, исполняя свои обязанности, написал замечаний на 4 стр.

Спасибо! Нет, действительно, спасибо! Мы всё устраним и еще попросим написать что-нибудь интересное. Мы — за высокий уровень безопасности на промышленных объектах повышенной опасности.

Правда, среди замечаний есть просто замечательные замечания.

Например, замечания, что в нашем доме отсутствую лифтеры. А это — нехорошо. Люди вынуждены сами кнопки нажимать.

Еще один недостаток — не получено разрешение на эксплуатацию лифтов.

Вероятно, проверятель не знает разъяснение своего начальства о том, что для ОСББ не требуется разрешение на начало работы лифтов, если лифты зарегистрированы.

ВСЕ (все) наши лифты зарегистрированы в той самой конторе, из которой заявился к нам это проверятель.

Цитируем выдержку из РОЗ’ЯСНЕННЯ Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки від 31.01.2013 р. N 1016/0/4.2-6/6/13:

«Таким чином, якщо ОСББ для управління, утримання і використання неподільного та загального майна та виконання обов’язків щодо спільного утримання багатоквартирного будинку не використовує найману працю під час виконання робіт підвищеної небезпеки або експлуатації машин і механізмів підвищеної небезпеки, то норма про отримання документа дозвільного характеру на виконання робіт підвищеної небезпеки або експлуатацію машин і механізмів підвищеної небезпеки на ОСББ не поширюється.

Це роз’яснення слід використовувати при проведенні наглядової та експертної діяльності».

Ну, написал инспектор замечания поперек мнения начальства, так написал. С кем не бывает, когда очень хочется? Но есть прикол в этой истории.

Не успели просохнуть чернила на опусе под названием ПРИПИС, как его полный текст оказался в руках доброжелателей, которые непрерывно очерняют наш дом.

Перейдите по ссылке, и сможете убедиться, что в нашем доме дела обстоят хуже, чем во всём Киеве. Чё делать будем?

http://kievvlast.com.ua/news/proverka-obnaruzhila-u-osmd-na-ulitse-hmelnitskogo-v-kieve-otsutstvie-razresheniya-na-e-kspluatatsiyu-8-liftov?fbclid=IwAR1zyd5yVR2ryHAJwVqeER76Ex46bpaPbBMdTwQnWK62l_9WzgO103ss0rQ

В завершение комментария заметим: радует, что, на телеберехунов денег уже нет, поэтому в рассказах о нашем доме перешли на интернет-макулатуру.