собрание 4

Відбулись загальні збори

Сьогодні, 01 грудня 2021 р., відбулись загальні збори співвласників.

Прийнято рішення з усіх питань порядку денного.

Загальні збори підтримали всі проекти рішень у редакції, запропонованій зборами представників (оприлюднені у повідомленні на цьому сайті від 24.11.2021), крім рішення з питання 5.

По питанню 5 порядку денного загальні збори визнали недоцільним утворення спеціального фонду для фінансування робіт з улаштування вентиляції кабельного каналу і технічних приміщень.

Вирішено фінансувати ці роботи за рахунок коштів ремонтного фонду.

По питанню 7 «Про виконання оздоблювальних робіт» відбулась серйозна дискусія із розглядом альтернативного проекту.

Розглянувши питання, збори прийняли нові правила виконання оздоблювальних робіт в редакції, запропонованій зборами представників, зі змінами та доповненнями, внесеними співвласниками при розгляді питання.

Також загальні збори визнали за доцільне, щоб рішення з цього питання набуло чинності не з моменту його прийняття, а з 21 грудня 2021 р.

Рішення загальних зборів співвласників будуть офіційно оприлюднені на цьому сайті після завершення письмового опитування серед тих співвласників, які не взяли участь у зборах.

**********

Запрошуємо співвласників, які не взяли участь у зборах, взяти участь у письмовому опитуванні з питань порядку денного загальних зборів.

Письмове опитування проводиться в приміщенні керуючої дирекції у робочий час з 02 по 15 грудня 2021 р. включно.