внимание высота 2

Офіційне оприлюднення рішення з питання 2 зборів представників від 10.08.2021 р.

Офіційно оприлюднюється рішення з питання 2 порядку денного зборів представників від об’єднання від 10 серпня 2021 р.

ОСББ «ФУНДУКЛЄЄВСЬКИЙ»

ЗБОРИ ПРЕДСТАВНИКІВ ВІД ОБ’ЄДНАННЯ

10 серпня 2021 р.

  1. Про порушення правил пожежної безпеки.

При розгляді питання 2 збори беруть до уваги такі обставини.

Під час перевірки стану пожежної безпеки в місцях загального користування, проведеної  керуючим директором 09-10 серпня 2021 р., були виявлені окремі порушення правил пожежної безпеки.

На незадимлюваних сходах та на «холодних» переходах в окремих місцях  знаходиться у незначній кількості будівельне сміття після ремонту квартир.

На шляхах евакуації існують перепони, які унеможливлюють належне користування ними мешканцями або пожежними, зокрема:

1) Встановлені не передбачені проектом будинку перегородки з дверима, що унеможливлює безперешкодний доступ до пожежного гідранта, а також ускладнює чи унеможливлює пересування рятувальників чи евакуацію людей у надзвичайній ситуації у таких місцях:

— третя житлова секція поверх 17;

— четверта житлова секція поверхи: 5; 8; 9; 10.

2) Окремі двері ліфтових холів замкнені, що унеможливлює доступ рятувальників на поверх з використанням ліфтів, зокрема:

— перша житлова секція поверх 10;

— друга житлова секція поверх 9;

— третя житлова секція поверх 14.

3) окремі двері на холодні переходи мають вади замків, що повністю унеможливлюють доступ рятувальників на поверх з холодного переходу, зокрема:

— перша житлова секція поверхи: 7; 13; 15;

— друга житлова секція поверх 5;

— третя житлова секція поверх 15.

Виявлені порушення вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки істотно знижують спроможність відвернути загрозу життю та здоров`ю людей у разі виникнення надзвичайної ситуації, аварії чи пожежі.

Взявши до уваги наведені обставини та з метою усунення порушень вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки збори представників вирішили:

2.1. Доручити керуючому директору:

2.1.1. Терміново надіслати приписи про невідкладне усунення порушень вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки власникам всіх квартир, що знаходяться:

— на поверсі 17 у третій житловій секції;

— на поверхах: 5, 8, 9, 10 у четвертій житловій секції.

2.1.2. Отримати консультацію від ДСНС щодо можливості та умов залишення перегородок на поверхах, зазначених у п. 2.1.1. цього рішення.

2.1.3. Терміново без погодження з будь-ким та без повідомлення будь-кого усунути вади у дверях та інші перешкоди у доступі до пожежних гідрантів, виявлені на:

— поверхах: 7; 10; 13; 15 першої житлової секції;

— поверхах: 5; 9 другої житлової секції;

— поверхах: 14; 15 третьої житлової секції.

2.2. Зобов’язати власників всіх квартир, що знаходяться:

— на поверсі 17 у третій житловій секції;

— на поверхах: 5, 8, 9, 10 у четвертій житловій секції,

до повного усунення порушень вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки негайно відімкнути замки дверей, що встановлені у непередбачених проектом будинку перегородках на шляхах евакуації, і надалі тримати їх незамкненими цілодобово.

2.3. Роз’яснити всім власникам всіх житлових і нежитлових приміщень, що Кримінальний кодекс України містить статтю 270, яка встановлює:

цитата: «Стаття 270. Порушення встановлених законодавством вимог пожежної або техногенної безпеки

  1. Порушення встановлених законодавством вимог пожежної або техногенної безпеки, якщо воно спричинило виникнення пожежі або аварії, якою заподіяно шкоду здоров’ю людей або майнову шкоду у великому розмірі, —

карається штрафом від однієї тисячі до чотирьох тисяч двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

  1. Те саме діяння, якщо воно спричинило загибель людей, майнову шкоду в особливо великому розмірі або інші тяжкі наслідки, —

карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років.

Примітка. Майнова шкода вважається заподіяною у великих розмірах, якщо прямі збитки становлять суму, яка в триста і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян, а в особливо великих розмірах — якщо прямі збитки становлять суму, яка в тисячу і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян». кінець цитати.

2.4. Встановити, що це рішення набуває чинності з моменту його прийняття.