Звернення правління

Звернення правління до власниці Іванової С.П. та власників, які не уклали з ОСББ договір

Впродовж останнього часу власниця нежитлового приміщення Іванова С.П. постійно здійснює і не припиняє спроби отримати у користування внутрішньобудинкові електричні мережі без укладення договору з ОСББ.

Зокрема, до керуючої дирекції та до правління надходять численні документи (звернення Іванової С.П., її дочки, ії адвоката, ПАТ «Київенерго» тощо) з пропозиціями, вимогами, обіцянками звернутись до правоохоронних органів.
Зміст усіх таких документів зводиться до вимоги підключити приміщення Іванової С.П. до електричних мереж.

Внутрішні електромережі належать  нашому об*єднанню на праві власності і користуватись ним може тільки той, хто погодився користуватись цим спільним майном на однакових для всіх умовах, викладених в Типовому договорі.

Іванова С.П. вісім місяців активно шукає шляхи ухилитись від укладення договору. Час достатній для усвідомлення, що жодна інституція в державі не примусить об*єднання сусідів надати у користування спільне майно без укладення договору. Нагадуємо, що ст. 10 Закону України «Про об*єднання співвласників багатоквартирного будинку» однозначно встановлює, що питання використання спільного майна належить до виключної компетенції загальних зборів (але не до компетенції поліції, судів, державних адміністрацій, правління чи директора). Це означає, що тільки загальні збори можуть доволити Івановій С.П. користуватись спільним майном на умовах відмінних від умов, на яких таке майно використовують інші співвласники.

Керуючий директор НЕ МАЄ ПРАВА надати у користування спільне майно без договору з ОСББ.

Правління звертається до Іванової С.П.: усвідомьте, у вас не більше прав від інших власників, для вас не буде створено особливих умов (це неможливо в принципі). Станом на сьогодні укладено 116 договорів. Усі ці власники не вороги собі, вони освічені і досвідчені не менше від вас. Жоден пункт договору не спрямований проти окремого власника, але при цьому договір нікому не залишає жодного шансу порушувати права та інтереси інших власників.

Всі, і ви у тому числі, розуміють, що мова йде не про підключення вашого приміщення до електромереж (тут взагалі не має жодних проблем). Електромережі, ліфти — це тільки інструмент колективного захисту інтересів сусідів. Мова йде про ваші спроби не взяти на себе жодних зобов*язань по відношенню до сусідів і до спільного майна (і нехай ваші орендарі руйнують будинок і перетворюють життя у будинку на жах). Мова йде не про електрику, а про право мешканців житлового будинку мати спокійних сусідів, спокійний, охайний двір і впорядкований будинок.

У цьому принциповому протистоянні переможцем може бути тільки колектив сусідів.

Припиніть марні спроби, підпишіть договір з ОСББ і живіть  спокійним життям власника нежитлової нерухомості в центрі Києва.

Правління