параграф 5

ЗРАЗОК ДОВІРЕНОСТІ

Зразок довіреності для участі у загальних зборах

Довіреності оформлюйте не на сторонніх осіб, інтереси яких далекі від проблем и життя нашого будинку, а на своїх сусідів по нашому будинку, які точно візьмуть участь у загальних зборах і будуть вирішувати питання в інтересах будинку.

Передік сусідів, на яких можна оформити довіреність, запитайте в дирекції по телефону 067 327-96-32 (з 8:00 до 17:00, у п’ятницю з 8:00 до 16:00).

ДОВІРЕНІСТЬ

м. Київ, тридцятого жовтня 2020 р.

Я, Пушкін Олександр Сергійович, власник квартири № 205 в будинку № 58-А по вул. Б. Хмельницького, 58-А в м. Києві, цією довіреністю уповноважую Гоголя Миколу Васильовича (власника квартири № 206 в будинку № 58-А по вул. Б. Хмельницького в м. Києві) бути моїм представником у всіх статутних органах ОСББ «Фундуклєєвський».

Гоголь М.В. уповноважується від мого імені приймати участь у всіх загальних зборах та  у засіданнях інших статутних органах ОСББ «Фундуклєєвський».

Для виконання цього доручення Гоголь М.В. має право приймати участь в обговоренні всіх без винятку питань, самостійно голосувати з усіх без винятку питань, розписуватись за мене у всіх протоколах та інших документах, що пов’язані з представництвом мене на зборах та засіданнях статутних органів ОСББ «Фундуклєєвський».

Довіреність дійсна до тридцятого грудня дві тисячі двадцять п’ятого року.

__________________________________________________________

Я, керуючий директор ОСББ «Фундуклєєвський», Ганоцький І.В. засвідчую справжність підпису Пушкіна Олександра Сергійовича який зроблено у моїй присутності. Право власності Пушкіна О.С. на квартиру № 205 у будинку № 58-А на вул. Б.Хмельницького у м. Києві перевірено, особу Пушкіна О.С.  встановлено.

Керуючий директор                                                            Ганоцький І.В.

ДОВІРЕНІСТЬ

м. Київ, ________ листопада 2020 р.

Я, ___________________________________________________________________, власник квартири № ______ в будинку № 58-А по вул. Б. Хмельницького в м. Києві, цією довіреністю уповноважую ___________________ (власника квартири № _____ в будинку № 58-А по вул. Б. Хмельницького в м. Києві) бути моїм представником у всіх статутних органах ОСББ «Фундуклєєвський».

_______________________________ уповноважується від мого імені приймати участь у всіх загальних зборах та  у засіданнях інших статутних органах ОСББ «Фундуклєєвський».

Для виконання цього доручення __________________________________________ має право приймати участь в обговоренні всіх без винятку питань, самостійно голосувати з усіх без винятку питань, розписуватись за мене у всіх протоколах та інших документах, що пов’язані з представництвом мене на зборах та засіданнях статутних органів ОСББ «Фундуклєєвський».

Довіреність дійсна до тридцятого жовтня дві тисячі двадцять п’ятого року.

__________________________________________________________

(підпис, прізвище, ініціали)

Я, керуючий директор ОСББ «Фундуклєєвський», Ганоцький І.В. засвідчую справжність підпису _______________________________________________________, який зроблено у моїй присутності. Право власності ________________________________ на квартиру № ________ у будинку № 58-А на вул. Б.Хмельницького у м. Києві перевірено, особу ______________________________________  встановлено.

Керуючий директор                                                            Ганоцький І.В.