ЗИМА НАБЛИЖАЄТЬСЯ СТРІМКО! МОРОЗИ ЧЕКАТИ НЕ СТАНУТЬ!

До уваги всіх власників!

Станом на сьогодні практично всі квартири не підготовлені до опалювального сезону: вибиті шибки, відсутні вікна, великі щілини між вікнами і стінами, у вікнах несправні механізми замикання, не встановлені батареї опалення.

В будинку немає жодної квартири, яка витримає настання холодів, немає жодної квартири, в якій у мороз не тріснуть труби холодної води (через що всі поверхи нижче будуть залиті).

Усвідомте: всередині квартир будівельні недоліки і проблеми усуває і виправляє тільки власник! Іншого не буде. В ОСББ для цього коштів немає і не може бути, бо всі кошти ОСББ — це кошти, які ми з власного гаманця поклали в спільний гаманець для конктретної мети. На ремонти в чужих квартирах співвласники грошима не складались. При утепленні квартири розраховуйте тільки на себе.

Складається враження, що отримавши (нарешті) придатні до житла квартири, власники не знають що робити далі.

Потрібно терміново підготувати приміщення до зимового періоду.

У іншому випадку аварійні ситуації настануть у перші заморозки.

Сьогодні будинок повністю придатний до експлуатації і вже  нікого не цікавить хто, де фактично живе, нікого не цікавлять ваші плани на майбутнє вашої квартири, нікого не цікавлять ваші фінансові проблеми. НІКОГО!

Сьогодні сусідів цікавить тільки одне: у вашій квартирі взимку повинно бути тепло настільки, щоб не тріснули труби з водою.

Якщо взимку стануться аварії – не ображайтесь ні на кого, крім себе. Реакція буде не просто жорсткою. Вона буде жахливою. Нехлюйське ставлення до інтересів сусідів матиме для винуватців вражаючі фінансові і моральні наслідки.

Це не перебільшення. Ваше право власності не є абсолютним, ваші дії чи бездіяльність не повинні уражати право власності ваших сусідів і знищувати їхнє майно.

Зима наближається стрімко і чекати нас не стане.

Керуюча дирекція отримала від правління доручення не пізніше 20 червня підготувати звіт про стан утеплення квартир.

Правління звертається до всіх власників з проханням і вимогою терміново почати підготовку приміщень до зими.

Упереджуючи запитання від боржників про можливість користуватись спільним майном, правління роз*яснює: ніхто не обмежує боржників у праві користуватись власним майном, але для користування ліфтами, електричними кабелями, трубами водогону — потрібно сплатити свою частку (бо боржники не є кращими від тих, хто сплатив за це спільне майно). При цьому ніхто не знімає з власника відповідальність за підготовку власного приміщення до зимового періоду.

Така саме відповідь на запитання від тих, хто не уклав з ОСББ (тобто з сусідами) договір про правила використання спільного майна. Користуватись спільним майном може тільки той, хто погоджується дотримуватись правил використання цього майна, які затверджені більшістю сусідів.

Правління