увага 0-5

заява до поліції

До Шевченківського УП ГУНП України у м. Києві

ЗАЯВА

ПРО СКОЄННЯ КРИМІНАЛЬНОГО ПРАВОПОРУШЕННЯ

Ми є власниками нерухомого майна в будинку за адресою м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 58-А.

З інтернет-ресурсу

https://ovsb.ics.gov.ua/attach/88abc8e10868986f5c30a81ffb87834d.pdf

нам стало відомо, що ліквідатор ТОВ Фірма «Консоль ЛТД» арбітражний керуючий Демчан О.І.  виставив на продаж будинок за адресою м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 58-А як об’єкт незавершеного будівництва.

При цьому в описі майна зазначено, що 99% об’єкту незавершеного будівництва перебуває в іпотеці на підставі договору від 11.10.2004 р. № 6330.

Також зазначено, що будинок не введено в експлуатацію, до інженерних мереж не підключено.

Об’ява розміщена від імені Товарної біржі «Придніпров’є» (м. Дніпро, пр. Карла Маркса, 22, пов. 6. к. 36; тел. 096-896-01-85).

Наш будинок виставлено як лот № 23.

Зазначені дії арбітражного керуючого Демчана О.І. є замахом на протиправне позбавлення права власності на нерухоме майно власників нерухомості у цьому будинку.

Також такі дії є спробою увести в оману потенційних покупців, оскільки будинок прийнято до експлуатації у 2013 р. і заселено.

На всі об’єкти нерухомого майна у будинку зареєстроване право власності фізичних і юридичних осіб, які у 2015 р. створили ОСББ «Фундуклєєвський».

Тобто, Демчан О.І. у шахрайський спосіб намагається продати житловий будинок, у якому живуть власники квартир і нежитлових приміщень.

Нерухоме майно у нашому будинку вибуло з володіння ТОВ Фірма «Консоль ЛТД» ще у 2004-2006 рр. на підставі виконання інвесторами умов договорів про інвестування, тобто за десять років до відкриття ліквідаційної процедури, про що відомо арбітражному керуючому Демчану О.І.

Також Демчану О.І. відомо, що договір іпотеки, на який Демчан О.І. посилається в описі майна, ще у 2012 р. визнано недійсним рішенням Шевченківського районного суду м. Києва. Рішення набуло чинності у 2013 р.

У арбітражного керуючого Демчана О.І. відсутні будь-які документи, які підтверджують його право розпоряджатись будь-якими правами на будинок, виставлений на продаж під № 23, а також відсутні будь-які документи, які підтверджують відомості, наведені в описі майна під № 23.

Дії арбітражного керуючого Демчана О.І. свідчать про скоєння замаху на шахрайство з метою протиправного заволодіння нерухомим майном співвласників багатоквартирного будинку.

Адреса і засоби зв’язку Демчана О.І. наведені в оголошенні ТБ «Придністров’є».

Просимо орган досудового розслідування провести розслідування дій Демчана О.І., які мають ознаки кримінального правопорушення.

Від нашого імені діє керуючий директор ОСББ «Фундуклєєвський» Ганоцький І.В.

Співвласники будинку м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 58-А.     _____________ 2019 р.

*****************************************

P.S. Заявление коллективное, срочное, находится в дирекции (работает с 8:00 до 17:00).

Просьба ко всем сегодня-завтра подписать заявление.

Если у кого-то есть реальная возможность обратить внимание руководителей полиции на это заявление — позвоните мне.

В. Щербаков