Загальні збори

Нагадуємо, що Загальні збори співвласників відбудуться 12 березня 2018 р., початок о 16:00 (реєстрація з 15:30), місце проведення: 2-й поверх Торгово-промислової палати м. Києва (вул. Б. Хмельницького, 55). Прохання не запізнюватись; зал зачинять о 18:00 і збори будуть закриті незалежно від стану розгляду порядку денного.

Порядок денний та проекти рішень оприлюднені в повідомленні на цьому сайті від 01.03.2018 р. Основним питання є питання експлуатації підземного паркінгу.

Відомі усім окремі особи продовжують паплюжити наше об’єднання, поширюючи плітки та викривлену інформацію. Наприклад, один з цих осіб пише таке:

IMG_9685

Не коментуючи цю маячню, нагадуємо Порядок участі в зборах

З метою забезпечення порядку під час зборів та гарантування співвласникам можливості обговорювати питання у спокійних, толерантних умовах, до зали допускаються тільки власники або їхні представники, які зареєструвались для участі у зборах.

Родичі власників, їхні друзі, знайомі, консультанти, групи підтримки і таке інше, а також співвласники, які не зареєструвались для участі в зборах, до зали не допускаються.

Співвласники, які особисто відомі працівникам ОСББ, реєструються без подання документів. Інші особи реєструються після подання документів про право власності (оригінал і незасвідчена копія), оригіналу довіреності і її незасвідченої копії, а також паспорту (оригінал і незасвідчена копія).

Журналісти і депутати можуть бути присутніми на зборах за згодою учасників зборів, оскільки загальні збори співвласників багатоквартирного будинку є зборами приватних осіб, які обговорюють питання внтурішньої діяльності.

Ми завжди раді журналістам і особливо депутатам, проте законодавство про професійну діяльність журналістів і депутатів не передбачає можливості втручання у відносини приватних осіб без згоди на це самих приватних осіб.