meeting-clipart

Відбулись збори представників

30 березня відбулись збори представників, які розглянули питання:

  1. Про внесення змін до рішень статутних органів управління.
  2. Про судові тяганини з співвласником Колядою М.П.
  3. Про закінчення опалювального періоду.
  4. Про заходи безпеки від шахрайських дій.
  5. Розгляд заяв.
  6. Про прибирання паркінгу

По питанню першому збори прийняли рішення, яким усувається невідповідність законам України окремих положень рішення зборів представників від 06.06.2018, а також внесли зміни до Правил управління будинку.

Згідно з внесеними змінами витрати, які не передбачені річним бюджетом, але виникли внаслідок зверненням окремих співвласників до органів влади (до суду, до поліції тощо), до місцевого самоврядування чи до третіх осіб (депутатів, адвокатів тощо), не розподіляються між всіма співвласниками, а покладаються на тих співвласників, за ініціативою яких у об’єднання виник обов’язок виготовляти чи копіювати документи, здійснювати поштові витрати.

Для прикладу, на виконання обов’язку надавати відповіді, копіювати документи, надсилати їх рекомендованими листами, який виник через звернення до судів співвласника Коляди М.П., об’єднання впродовж березня 2020 р. сплатило тільки на поштові витрати біля 1000 грн.

Збори вважають справедливим, якщо такі витрати будуть компенсувати співвласники, які захищають свої права не на зборах співвласників (що є логічним і дієвим), а у судах чи у поліції.

У рішенні з питання 2 збори звернули увагу, що співвласник Коляда М.П. має нездоланне бажання до судових тяганин проти колективу співвласників.

Впродовж 2019-2021 рр. Коляда М.П. подав проти ОСББ «Фундуклєєвський» шість позовів.

Збори, як статутний орган управління, висловили офіційне ставлення щодо позовних вимог у тих справах, де розгляд по суті ще не призначено.

З питання третього збори ухвалили з 01 квітня закінчити опалювальний період для нежитлових приміщень.

Для квартир вирішено поки що не виключати централізоване опалення, зважаючи на проживання в нашому будинку малечі.

З питання четвертого збори прийняли рішення, яке врегульовує питання користування ліфтами тими власниками та їхніми представниками, які не мають такого права.

Необхідність прийняття рішення зумовлена тим, що впродовж останніх місяців працівники керуючої дирекції на проханням представників одного з власників, який не має права користуватись ліфтами через несплату внесків до ремонтного фонду, декілька разів супроводжували представників власника та потенційних покупців до квартири.

За офіційним повідомленням поліції представники власника підозрюються у намірах неправомірно заволодіти квартирою.

Відтепер власник, який не має права користуватись ліфтами, та його представники зможуть користуватись ліфтами тільки у супроводі працівників охорони будинку після подання оригіналів паспортів, довіреностей, безготівкової сплати вартості користування ліфтами і отримання від керуючого директора одноразового дозволу.

З питання п’ятого прийняті рішення по суті поданих заяв.

По шостому питанню збори вирішили провести генеральне прибирання підземного паркінгу (загальна вартість біля 12 тис. грн.).

Офіційне оприлюднення рішень зборів представників буде здійснене після оформлення протоколу зборів.