Відбулись збори представників

Сьогодні, 18 грудня, відбулись збори представників від об’єднання.

Було розглянуто шість питань:

Пропозиція ТОВ «СІРІУС» про сплату частини боргів боржника Костенка (320 кв. м., Костенко не сплатив до ОСББ взагалі жодної гривні, за рішенням суду стягнуто борг у сумі 1,9 млн. грн.). Нові власники його квартир пропонують сплатити заборгованість по основних фондах, але відмовляються сплатити додаткові внески. Ухвалено винести питання на розгляд загальних зборів співвласників.

Про преміювання працівників керуючої дирекції за підсумками роботи за рік. Ухвалено погодити наказ керуючого директора про таке преміювання.

Про виконання вимог державної пожежної експертизи. Ухвалено виконати вимоги в наступному році в міру надходження коштів.

Про альтернативний спосіб формування Резервного фонду. Ухвалено запропонувати загальним зборам співвласників прийняти рішення про формування коштів Резервного фонду за рахунок вільних коштів Ремонтного фонду (замість щомісячного внеску на формування Резервного фонду).

Про додаткову угоду щодо обладнання відеоспостереження. Ухвалено придбати обладнання для облаштування робочого місця для цілодобового відеоспостереження.

Про примусове утеплення і включення опалення в нежитловому приміщенні, власником якого є М.В. Гісем. Ухвалено здійснити примусове обладнання нежитлового приміщення приладами централізованого опалення.

Тексти рішень будуть оприлюднені після оформлення протоколу.