ВІДБУЛИСЬ ЗБОРИ ПРЕДСТАВНИКІВ

24 липня 2017 р. відбулись збори представників

Збори розглянули порядок денний:

  1. Про кооптування до складу правління.
  2. Про переміщення вантажів прибудинковою територією.
  3. Про забезпечення можливості підготовки приміщень до опалювального періоду.

З питання 1 порядку денного збори представників ухвалили:

1.1. У зв’язку з відчуженням членом правління Севрюковим А.А. належного йому нерухомого майна і припиненням на цій підставі повноважень члена правління, кооптувати з правом вирішального голосу до складу правління Козачок Людмилу Костянтинівну.

1.2. Розглянути  на найближчих загальних зборах питання обрання нових членів правління.

 З питання 2 порядку денного збори представників ухвалили:

2.1. З метою збереження мощення прибудинкової території і надання мешканцям можливості переміщення вантажів прибудинковою територією доручити керуючому директору:

2.1.1. Облаштувати при в’їзді на прибудинкову територію майданчик для вивантаження вантажів.

2.1.2. Придбати для загального користування гідравлічний та механічний візки для переміщення вантажів від майданчика до під’їздів.

2.2. Переміщення вантажів прибудинковою територією здійснювати тільки візками.

З питання 3 порядку денного збори представників ухвалили:

3.1. З метою забезпечення усім співвласникам можливості проведення робіт з підготовки приміщень до опалювального періоду надати тимчасово всім без винятку співвласникам можливість користуватись внутрішньобудинковими інженерними мережами (для постачання приміщень електроенергією, водою і опаленням) та ліфтами.

3.2. Можливість користування спільним майном (внутрішньобудинковими інженерними мережами і ліфтами) надавати співвласникам, які мають борг по внесках до спільних коштів ОСББ або не уклали Договір між власником житлового (нежитлового) приміщення та ОСББ «Фундуклєєвський» у відносинах користування спільним майном після подання такими співвласниками письмової заяви (у довільній формі) про намір виконувати роботи з підготовки приміщення до опалювального сезону із зазначенням орієнтовних термінів виконання таких робіт.

3.3. Припинити можливість користування спільним майном (внутрішньобудинковими інженерними мережами і ліфтами, за винятком постачання опалення)  з 01 жовтня 2017 р. співвласникам, які мають борг по внесках до спільних коштів ОСББ або не уклали Договір між власником житлового (нежитлового) приміщення та ОСББ «Фундуклєєвський» у відносинах користування спільним майном.

3.4. Запропонувати усім співвласникам письмово у довільній формі повідомити керуючого директора про початок робіт з підготовки приміщень до опалювального сезону до 20 серпня 2017 р. і про необхідність встановлення приладів обліку води та електроенергії.

3.5. Доручити керуючому директору встановлювати прилади обліку електроенергії та опломбовувати прилади обліку води, електроенергії, опаленння негайно після подання співвласником відповідної заяви.

НАГАДУВАННЯ

Керуюча дирекція нагадує і звертає увагу співвласників, що прилади обліку води та тепла всі без винятку власники приміщень купують за власні кошти. Прилади обліку електроенергії за кошти Ремонтного фонду ОСББ встановлює тим співвласникам, які не мають боргу по внесках до Ремонтного фонду. Боржники по внесках до Ремонтного фонду купують електролічильники за свої кошти. Тип і марка електролічильника визначена технічними умовами (не купуйте аби що, дізнайтесь про тип і марку електролічильника в керуючій дирекції). Прилади обліку електроенергії встановлюють тільки працівники ОСББ. Встановлення електролічильників сторонніми особами заборонено з мотивів дотримання правил безпеки і з метою збереження електричних кабелів. Нагадуємо, що облік води, тепла, електроенергії за показниками приладів обліку здійснюється за умови опломбування таких приладів пломбами ОСББ.

Голова правління В. Щербаков