meeting-clipart

Відбулись збори представників

20 серпня 2019 р. відбулись збори представників, на яких розглянуто такі питання:

 1. Про погашення заборгованості за теплопостачання в опалювальному сезоні 2017-2018 р.р.
 2. Про використання сміттєкамер та частини коридору.
 3. Про затвердження договору з ДП «Київський експертно-технічний центр Держпраці» на проведення експертизи ліфтів.
 4. Про затвердження умов договору на технічне обслуговування засобів відеоспостереження та контролю доступу.
 5. Про вибір підрядника та затвердження умов договору на відновлення мережі зовнішнього освітлення.
 6. Про вибір підрядника та затвердження умов договору на роботи з благоустрою прибудинкової території.
 7. Про затвердження умов договору на роботи з ремонту фасаду.
 8. Про встановлення відсутніх протипожежних дверей біля ліфтів.
 9. Розгляд заяв власника Миримського Р.Л. (три заяви).
 10. Розгляд заяви ТОВ «БК БІКОМ».
 11. Щодо розгляду заяв власника Коляди М.П. та його представників.

З усіх питань були ухвалені рішення.

Зокрема, розглянувши звернення співвласників про можливість використання приміщень біля сміттєпроводу (сміттєкамер) та  частини коридору, збори ухвалили наступне рішення.

Дозволити власникам квартир безоплатно використовувати для своїх потреб приміщення біля сміттєпроводу (сміттєкамери), за умови суворого дотримання правил пожежної безпеки.

Власники, які мають намір використовувати такі приміщення, повинні перед початком використання приміщень повідомити про це керуючого директора.

Також збори ухвалили дозволити встановлювати додаткові двері або переносити існуючі двері на один метр в частину коридора, яка є безпосередньо прилеглою до існуючих дверей.

Умовою такого перенесення дверей чи встановлення додаткових дверей є забезпечення вільного доступу до загальнобудинкового обладнання.

Власники приміщень повинні погодити з керуючим директором місце розташування дверей.

Також збори розглянули ситуацію зі скаргами Коляди М.П. і його адвоката.

Впродовж останніх тижнів Коляда М.П. та його адвокати надіслали до об’єднання декілька скарг, заяв та адвокатських запитів.

Підготовка і своєчасне надання відповідей потребує значного часу, що відволікає працівників керуючої дирекції від виконання мети діяльності дирекції.

Збори вважають, що Коляда М.П. та його адвокат зловживають правом на звернення, оскільки їм обом було письмово роз’яснено, що для відновлення утримання працівниками дирекції спільного майна в частині, якою спільним майном користується Коляда М.П., він повинен вибачитись перед працівниками, яких він образив, сплатити у подвійному розмірі вартість відновлення роботи ліфту, зробити вологе прибирання вестибюлю першої житлової секції і пояснити, чому його електронною перепусткою користувався Качалов А.І., який не має права користуватись ліфтами.

Жодна з цих умов не є неспівмірною з ситуацією, що склалась, чи неможливою до виконання.

Об’єднання не зобов’язує, а пропонує Коляді М.П. виконати ці умови.

Коляда М.П. на свій власний розсуд може погодитись на пропозицію зборів представників або укласти з постачальниками житлово-комунальних послуг прямі договори (враховуючи обставину, що загальні збори співвласників поки що не надали згоди постачальникам права використовувати внутрішньобудинкові інженерні мережі).

Враховуючи відсутність у об’єднання можливості приділяти надмірну увагу зверненням Коляди М.П. та його адвоката, збори ухвалили, що надалі керуючий директор не повинен розглядати звернення Коляди М.П., а Коляда М.П. та його представники повинні звертатись безпосередньо до зборів представників чи до загальних зборів, які у встановлений законом термін розглядатимуть звернення.

При цьому перебіг терміну на підготовку і надання відповіді буде розпочинатись з дня проведення зборів.

Також збори пропонують Коляді М.П. утриматись від зловживання правом на звернення до зборів представників, оскільки наслідком таких зловживань може стати відмова зборів представників розглядати його звернення, через що у нього залишиться право звернення до загальних зборів чи до суду.

Повний текст рішень буде оприлюднений після підписання протоколу зборів.