Відбулись збори представників

Офіційно оприлюднюється рішення зборів представників від 27 вересня 2018 р.

Рішення зборів представників від 27 вересня 2018 р.

1. Розглянувши питання підготовки до опалювального сезону 2018-2019 рр. збори представників вирішили взяти інформацію керуючого директора (Ганоцький І.В.) до відому.

Доручити керуючому директору (Ганоцький І.В.) підготувати для доповіді на наступних зборах представників пропозиції щодо розв’язання можливих проблем під час опалювального періоду 2018-2019 рр.

2. Розглянувши інформацію керуючого директора (Ганоцький І.В.) про хід виконання заходів пожежної безпеки збори представників вирішили завершити обладнання пожежних сходів аварійним освітленням самостійно без залучення підрядної організації.

3. Розглянувши питання 3 порядку денного збори представників вирішили:

3.1. Визначити виконавцем виготовлення та монтажу металопластикових дверей на холодних переходах комерційна інформація тільки для співвласників.

3.2. Сплату витрат за такі роботи здійснити за рахунок коштів Спеціального фонду на фінансування невідкладних робіт по утепленню місць загального користування.

3.3. Доручити керуючому директору (Ганоцький І.В.) підготувати договір на вказані у п. 3.2. роботи та затвердити на наступних зборах представників від Об’єднання.

4. Розгляд заяв

4.1. Розглянувши заяви Багрової Г.М., Пріпутнікова О.А., враховуючи що вирішення цього питання віднесено до виключної компетенції загальних зборів,  збори представників, вирішили заяви взяти до відома та розглянути на загальних зборах.

Доручити керуючому директору (Ганоцький І.В.) зменшити на сплачену суму розмір позовів до Припутнікова О.О. та Багрової Г.М. про стягнення боргу, що перебувають на розгляді у Шевченківському районному суді м. Києва.

Запропонувати Припутнікову Г.М. і Багровій О.А укласти з об’єднанням мирову угоду.

4.2. Розглянувши заяву Гончар І.В., враховуючи що вирішення цього питання віднесено до виключної компетенції загальних зборів,  збори представників вирішили заяву взяти до відома та розглянути на загальних зборах.

4.3. Розглянувши заяву Грабарчук О.Ю., враховуючи що вирішення цього питання віднесено до виключної компетенції загальних зборів,  збори представників вирішили заяву взяти до відома та розглянути на загальних зборах.

4.4. Розглянувши заяву Дильової Ю.С. збори представників вирішили доручити керуючому директору (Ганоцький І.В.) розробити на основі цієї заяви конкретні пропозиції і доповісти їх на наступних зборах представників.

4.5. Розглянувши заяву Ємельяненка А.В. щодо виконання ремонту зовнішнього захисного елементу у його квартирі збори представників вирішили доручити керуючому директору (Ганоцький І.В.) роз’яснити Ємельяненку А.В., що об’єднання виконує ремонтні роботи тільки спільного майна.

Рекомендувати керуючому директору (Ганоцький І.В.) вирішити питання у робочому порядку без витрачання на це коштів і ресурсів об’єднання.

4.6. Розглянувши заяву Мегедь А.П., враховуючи що вирішення цього питання віднесено до виключної компетенції загальних зборів,  збори представників вирішили заяву взяти до відома та розглянути на загальних зборах.

4.7. Розглянувши заяву представника Моргун О.І. Новокольського С.Р. збори представників вирішили погодитись на його пропозицію про стягнення з Моргун О.І. коштів у розмірі позову до Моргун О.І., який розглядається у Шевченківському районному суді м. Києва, шляхом укладення мирової угоди.

Укладенню мирової угоди має передувати врегулювання відносин між об’єднанням і Моргун О.І. шляхом укладення між Моргун О.І. і об’єднанням договору між власником житлового (нежитлового) приміщення та ОСББ «Фундуклєєвський» у відносинах користування спільним майном на умовах Типового договору.

4.8 Розглянувши заяву Демченко Н.М., яка діє від свого імені та від імені Демченко В.О., збори представників вирішили погодитись на їхню пропозицію про укладення мирової угоди між об’єднанням і Демченко Н.М., Демченко В.О., за умовами якої їхній борг перед об’єднанням має бути сплачений впродовж 12 місяців.

Укладенню мирової угоди має передувати врегулювання відносин між об’єднанням і Демченко Н.М., Демченко В.О. шляхом укладення між Демченко Н.М., Демченко В.О. і об’єднанням договору між власником житлового (нежитлового) приміщення та ОСББ «Фундуклєєвський» у відносинах користування спільним майном на умовах Типового договору.

4.9. Розглянувши заяву Цуканової Н.О., вислухавши її пояснення, збори представників вирішили рекомендувати Цукановій Н.О. до кінця дня 01 жовтня 2018 виконати у повному обсязі рішенням зборів представників від 10 вересня 2018 р. і надати докази цього до бухгалтерії об’єднання.

Доручити керуючому директору (Ганоцький І.В.) у разі невиконання цього рішення Цукановою Н.О. припинити для неї о 12:00 02 жовтня 2018 р. можливість користуватись спільним майном, у тому числі електричними мережами і ліфтами, а також звернутись до поліції із заявою про порушення громадського порядку, яке мало місце в ніч на 07 вересня 2018 р.

Борг Цуканової Н.О. з відшкодування шкоди, завданої її гостем в ніч на 07 вересня 2018 р., включити до складу видатків Цуканової Н.О. на витрати на управління будинком за вересень 2018 р.

Коментар до п. 4.9. Під час розгляду заяви Цуканової Н.О. вона наполягала, що «ничего такого особенного не случилось. Подумаешь, разбил стекло», через це вона має сплатити тільки вартість розбитого склопакету.

Коли ж стало зрозумілим, що збори представників не погоджуються з її міркуваннями, Цуканова висловила цікаву думку. Цитата: «Вы захватили дом. Жду не дождусь, когда вас отсюда выбросят или вынесут ногами вперед».

Мадам Цуканова! На відміну від вас, ми не купували готові квартири.

І не захоплювали будинок. Наш будинок ми створили.

І витягнули його з такої кризи, що навіть важко повірити, озираючись на пройдений шлях.

Через це «зарубите на носу» — ви та ваші гості будуть дотримуватись в нашому будинку загальноприйнятих норм поведінки, а за кожне псування спільного майна у непристойно п’яному вигляді ви будете сплачувати не просто вартість відновлення, а кратно збільшене відшкодування.

Щодо «ногами вперед». Реагуючи на ваші очікування класик сучасної лутератури сказав:

«Цуканова! Нас всіх (і вас, повірте)

Колись коротким і скорботним шляхом понесуть».