Відбулись збори представників

10 вересня відбулись позачергові збори представників, які розглянули питання порушення громадського порядку, що мало місце в ніч на 7 вересня.

Збори представників вирішили:

  1. Ремонт пошкодженого спільного майна здійснити за рахунок співвласниці Цуканової Н.О., застосувавши правило кратності і збільшивши у двічі розмір суми, яку має сплатити Цуканова Н.О. за ремонт спільного майна.
  2. До суми відшкодування заподіяної шкоди, яку має компенсувати Цуканова Н.О., включити вартість одного робочого дня керуючого директора, який з вини гостя Цуканової Н.О. витратив свій робочий час на цілі, що не передбачені метою його діяльності, а також вартість половини робочого дня працівників, які встановлювали на двері тимчасову дерев’яну штору замість пошкодженого скла, а також вартість половини робочого дня конс’єржки, яка витратила цей час на прибирання наслідків дебошу.
  3. Попередити Цуканову Н.О., що після повторення подібного порушення громадського порядку для неї та її гостей буде обмежена можливість користуватись спільним майном.
  4. Попередити Ковальчука Є.В. (який є іноземцем), що після повторення подібного порушення громадського порядку, об’єднання звернеться до міграційної служби з заявою про його депортацію та заборону в’їзду до України, а після повторення ним паління у кабіні ліфта (яке він систематично допускає) йому буде обмежена можливість користуватись ліфтом.
  5. Зважити на прохання Цуканової Н.О і видалити з інтернет-сайту об’єднання відеозапис про інцидент, що стався.

При цьому збори роз’яснюють Цукановій Н.О., що згідно із законодавством України оприлюднення на інтернет-сайті об’єднання відеозапису подій, які відбулись у громадських місцях, зокрема у місцях загального користування у житловому будинку, не є вторгненням у приватне життя осіб, дії яких зафіксовані шляхом відкритого відеозапису.

  1. Зважити на прохання Цуканової Н.О. і, за умови виконання нею умов п. 1 і п. 2 цього рішення, рекомендувати керуючому директору не звертатись із заявою до поліції щодо інциденту, що стався.
  2. Доручити керуючому директору припинити для Цуканової Н.О. можливість користуватись спільним майном у разі несвоєчасної сплати вартості відшкодування заподіяної шкоди (впродовж п’яти днів після вкладення розрахунку вартості до поштової скриньки Цуканової Н.О.).
  3. Збори беруть до уваги, що пояснення Цуканової Н.О. та її гостя є непереконливими і свідчать про нерозуміння ними тяжкості скоєного порушення громадського порядку, свідчать про їхню нещирість у стосунках з об’єднанням і відсутність у них усвідомлення, що у нашому будинку подібні порушення громадського порядку завжди матимуть несприятливі наслідки для порушників.

Цуканова. Заява 11.09.18

 

Цуканова. Пояснювальна записка 11.09.18

Цуканова. Пояснення

Коментар:

 

Четвертому вестибюлю неабияк підфартило, що людина перебувала у стані «легкого» сп’яніння