meeting-clipart

Відбулись збори представників

7 вересня відбулись збори представників.

Збори розглянули сім питань з поточної діяльності по утриманню будинку:

  1. Про дотримання правил пожежної безпеки.

З цього питання керуючий директор доповів рекомендації фахівців щодо встановлення додаткових перегородок та дверей на шляхах евакуації.

Рекомендації фахівців зводяться до того, що встановлення додаткових перегородок можливе, але за умови дотримання таких умов:

— ширина проходу при повністю відкритих дверях повинна бути не менше 120 см.;

— двері повинні бути постійно незамкнені і вільно відкриватись з обох сторін у будь-який час за будь-якої ситуації.

— допускається встановлення на дверях магнітного замка, який підключено до системи пожежної сигналізації будинку і вимикається одночасно із спрацюванням системи сигналізації (одночасно із виникненням сигналу пожежної небезпеки).

  1. Про фінансування завершення аварійних робіт по ремонту каналізації (на ділянці під підлогою паркінгу).

Визначено вартість робіт, виконавець і джерела фінансування.

  1. Питання обмеження в’їзду на прибудинкову територію.

Вирішено тимчасово, до розгляду цього питання на загальних зборах співвласників, дозволити в’їзд на прибудинкову територію транспорту з метою доставляння будівельних матеріалів та вивезення будівельного сміття у всі дні тижня (з понеділка по п’ятницю) крім вихідних та святкових днів з 9:00 до 17:00.

  1. Про ремонт частини фасаду.

Вирішено провести ремонт верхньої частини фасаду, який примикає до покрівлі і має дефекти, внаслідок яких відбувається затікання дощу та талої води до квартир другої та третьої секцій.

Визначено вартість робіт, виконавець і джерела фінансування.

  1. Про ремонт металевої покрівлі другої та третьої секцій.

Вирішено провести ремонт металевої покрівлі, яка має дефекти, внаслідок яких відбувається затікання дощу та талої води до квартир другої та третьої секцій.

Визначено вартість робіт, виконавець і джерела фінансування.

  1. Про прибирання паркінгу.

Вирішено провести чергове прибирання паркінгу.

  1. Розглянуто заяви співвласників.

7.1. Про заяву представників співвласниці Г. про видачу електронної перепустки до ліфту з метою користування ним посередникам у продажі квартири та потенційним покупцям.

Представникам співвласниці роз’яснено, що не існує жодних перешкод у отриманні перепустки на право користування ліфтом у загальному порядку, тобто, після укладення власницею квартири договору з ОСББ про умови користування спільним майном.

Також роз’яснено, що договір може укласти особисто власник квартири або його представник на підставі нотаріальної довіреності.

7.2. Про заяву співвласниці Н. про звільнення від сплати інфляційних втрат та 3% річних, нарахованих на борг.

Вирішено доручити керуючому директору здійснити нарахування інфляційних втрат та 3% річних на борг по внесках співвласника за період, починаючи з дня набрання законної сили рішення суду про відновлення співвласниці Н. у правах власника квартири.

Також вирішено роз’яснити співвласниці Н., що питання звільнення від сплати інфляційних втрат та 3% річних належать до повноважень загальних зборів співвласників. Проведення найближчих загальних зборів планується на початок грудня 2021 р.

Повний текст рішень зборів представників буде оприлюднено на цьому сайті після оформлення протоколу зборів.