Відбулись загальні збори і засідання правління

Сьогодні, 12 березня, відбулись загальні збори співвласників.

Були розглянуті питання:

  • Про заходи із захисту права спільної власності.
  • Про укладення договору з ПАТ «Київенерго».
  • Про склад представників від об’єднання.
  • Звіт ревізійної комісії і обрання складу ревізійної комісії.
  • Про затвердження порядку діяльності ревізійної комісії.
  • Про надання можливості користуватись спільним майном співвласникам, які не уклали з об’єднанням договір про користування спільним майном.

З усіх питань ухвалені рішення, які будуть оприлюднені офіційно після оформлення протоколу зборів.

За прозицією одного з власників паркувального місця, яку підтримали більшість з присутніх, було знято з розгляду питання експлуатації підземного паркінгу. Пропозиція мотивувалась тим, що проект рішення «є сирим» (що не відповідає дійсності; проект описує правовий механізм реалізації складного процесу залучення і захисту коштів власників паркомісць для вирішення проблеми паркінгу).

Таке ставлення присутніх до проблем паркінгу має свою логіку, яка випливає з того факту, що співвласники розділені на дві групи: тих, хто має намір жити в будинку, і тих, хто продає квартири. На жаль, більшість на зборах складали «продавці».

До речі, присутність на зборах великої кількості «продавців» пояснює їхню агресивно-галасливу поведінку. Всі давно помітили, як вони вже рік усіляко прагнуть заблокувати будь-які дії щодо облаштування нашого будинку (щоправда без помітного успіху). Для таких власників витрати на облаштування паркінгу є зайвими. Через це навіть обговорення проблем паркінгу, яке повинно закінчитись рішенням про внески на облаштування, є неприйнятним.

Крім того, багато учасників зборів можуть підтвердити, що впродовж останнього тижня їм телефонували і (розповідаючи маячливі «лякалки-жахалки», що проект рішення позбавляє їх права власності на паркомісце), переконували питання паркінгу не розглядати, а основний час на зборах приділити обговоренню проекту Порядку роботи ревізійної комісії.

Тобто, «продавці» утворили таку собі координаційну групу, яка дезинформує співвласників, а для блокування роботи зборів для надійності вкидає на збори усілякий непотріб (наприклад багато часу «мусолили» питання про кількість членів правління; результат прогнозований, але час зборів витрачений на порожню балаканину).

Задум «продавців» майже вдався. Паркінг залишився на узбіччі, а замість нього свідомо витратили час на питання про те, як написати Порядок роботи ревізійній комісії і чи потрібно збільшувати кількість членів правління (і як ми досі жили без цього?). Проте усі інші важливі питання, незважаючи на спротив «продавців», збори розглянули. На жаль не вдалось розглянути усі заяви співвласників. Тих, хто щоразу намагається зірвати збори, не турбує, що кожна заява є зверненням людини до людей.

Питання паркінгу стосується не тільки власників паркувальних місць, а усіх мешканців будинку. Розуміючи це, правління після зборів провело коротке засідання, на якому вирішили не танцювати під дудку «продавців», не відкладати питанняу довгу шухляду і повернутись до нього після Пасхи.

*************************************

РІШЕННЯ ПРАВЛІННЯ

12 березня 2018 р.

У зв’язку з відкладенням загальними зборами співвласників 12.03.2018 р. розгляду питання експлуатації підземного паркінгу до наступних загальних зборів, правління вирішило:

1. Скликати загальні збори співвласників 24 квітня 2018 р. з питанням порядку денного «Питання експлуатації підземного паркінгу».

2. Запропонувати ініціативній групі підготувати проект рішення загальних зборів з цього питання, у строк, який дозволить завчасно оприлюднити проект рішення на офіційному web-сайті об’єднання.

********************************

ІНФОРМАЦІЯ для власників паркувальних місць

Координатор ініціативної групи власників паркувальних місць Ткаченко Денис, тел. 096-888-45-00 (прохання телефонувати у денний час).