внимание высота 2

УВАГА!

До правління у різний час звернулись декілька співвласників, які стурбовані тим, що окремих квартирах під час проведення оздоблювальних робіт змінюють функціональне призначення кімнат.

Внаслідок цього відбувається переміщення так званих «мокрих місць» в іншу кімнату і розміщення кухні, ванної кімнати чи вбиральні над житловими кімнатами чи під ними.

Такі дії заборонені, оскільки порушують права та інтереси інших співвласників.

З метою виявлення фактів порушення вимог Державних будівельних норм правління зобов’язало директора провести обстеження усіх без винятку квартир, де зроблені чи проводяться оздоблювальні роботи.

Обстеження буде проведено у період з 06 по 10 травня 2019 р.

Прохання до власників з розумінням поставитись до такого обстеження і не чинити перепон у виконанні директором доручення правління.

За зверненням власника обстеження квартири може бути проведено у інший день раніше встановленого строку.

Для довідки:

ДБН В.2.2-15-2005

2.28 Не допускається розміщення вбиральні та ванної (або душової) над житловими кімнатами і кухнями. Ці приміщення допускається розміщувати над кухнею квартир, розташованих у двох рівнях. Не допускається кріплення приладів і трубопроводів безпосередньо до міжквартирних стін і перегородок, які огороджують житлові кімнати.

ДБН В.3.2-2-2009

8.11 Забороняється при реконструкції і капітальному ремонті розміщувати кухні і санвузли (ванні кімнати, туалети) над і під житловими кімнатами. 8.12 При влаштуванні кухні-їдальні в окремій квартирі не допускається розташовувати трубопроводи і кухонне інженерне обладнання (плити, водонагрівачі, вентилятори, умивальники тощо) над і під житловими кімнатами.