Balance

Тим, хто цікавиться

Державний герб України

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Симона Петлюри, 16/108, м. Київ, 01032, тел. (044) 235-95-51, е-mail: inbox@ko.arbitr.gov.ua

У Х В А Л А

«14» вересня 2018 р.                                                                                                  Справа № 911/5186/14

за заявою Комунального підприємства «Управління контролю за благоустроєм міста» Дніпропетровської міської ради, м. Дніпропетровськ

до Товариства з обмеженою відповідальністю Фірма «Консоль ЛТД», Автономна Республіка Крим, м. Сімферополь (код ЄДРПО України 20676633)

про банкрутство

Суддя Лопатін А.В.

Обставини справи:

У провадженні господарського суду Київської області перебуває справа № 911/5186/14 за заявою Комунального підприємства «Управління контролю за благоустроєм міста» Дніпропетровської міської ради про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю Фірма «Консоль ЛТД», провадження в якій порушено ухвалою суду від 12.03.2015 р.

Станом на сьогодні триває процедура ліквідації ТОВ фірма «Консоль ЛТД».

Ухвалою господарського суду Київської області від 05.09.2018 р., зокрема розгляд клопотання ПАТ «Промінвестбанк» про припинення повноважень ліквідатора банкрута — Чопенка Д.В. та призначення ліквідатором арбітражного керуючого Стрижак О.О., розгляд заяви арбітражного керуючого Стрижак О.О. про участь у даній справі відкладено, а розгляд заяви ліквідатора банкрута — Чопенка Д.В. про припинення повноважень останнього в даній справі призначено на 10.10.2018 р.

З огляду на викладене, 11.09.2018 р. судом у встановленому чинним законодавством порядку було зроблено запит щодо надання кандидатури арбітражного керуючого на посаду ліквідатора   ТОВ фірма «Консоль ЛТД».

У відповідь на вказаний судовий запит через комп’ютерну програму «Діловодство спеціалізованого суду» до господарського суду Київської області надійшла довідка за результатами застосування автоматизованої системи з кандидатурою арбітражного керуючого Рудика Ігоря Миколайовича.

Частиною другою статті 114 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» розпорядником майна, керуючим санацією, ліквідатором не можуть бути призначені арбітражні керуючі: які є заінтересованими у цій справі; які здійснювали раніше управління цим боржником — юридичною особою, крім випадків, коли з дня усунення від управління зазначеним боржником минуло не менше трьох років; яким відмовлено в допуску до державної таємниці, якщо такий допуск є необхідним для виконання обов’язків, покладених цим Законом; які мають конфлікт інтересів (особи, у яких виникає суперечність між власними чи їх близьких осіб майновими, немайновими інтересами та повноваженнями арбітражного керуючого); які здійснювали раніше повноваження приватного виконавця щодо примусового виконання судових рішень або рішень інших органів (посадових осіб), у яких боржник був стороною виконавчого провадження.

До призначення арбітражним керуючим (розпорядником майна, керуючим санацією, ліквідатором) особа повинна подати до господарського суду заяву, в якій зазначається, що вона не належить до жодної категорії вищезазначених осіб.

Частиною другою статті 120 ГПК України встановлено, що суд повідомляє учасників справи про дату, час і місце судового засідання чи вчинення відповідної процесуальної дії, якщо їх явка є не обов’язковою.

З огляду на викладене, суд дійшов висновку про необхідність повідомлення визначеної автоматизованою системою кандидатури арбітражного керуючого Рудика Ігоря Миколайовича про місце, дату та час розгляду питання щодо заміни ліквідатора ТОВ фірма «Консоль ЛТД» та про можливість подання арбітражним керуючим Рудиком Ігорем Миколайовичем заяви про згоду на участь у даній справі, з долученими до неї належним чином завіреними копіями свідоцтва на право зайняття діяльністю арбітражних керуючих та договору страхування відповідальності арбітражного керуючого та інші документи, передбачені Законом України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».

Керуючись ст. ст. 120234 Господарського процесуального кодексу України та Законом України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», суд

ухвалив:

1. Повідомити арбітражного керуючого Рудика Ігоря Миколайовича, що судове засідання з розгляду питання про заміну ліквідатора ТОВ фірма «Консоль ЛТД» відбудеться  «10» жовтня  2018 року о 14:15 год.

2. Роз’яснити арбітражному керуючому Рудику Ігорю Миколайовичу, кандидатуру якого визначено автоматизованою системою з числа осіб, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих України, що останній може подати до суду до 03.10.2018 р. заяву щодо участі у даній справі з долученими до неї належним чином завіреними копіями свідоцтва на право зайняття діяльністю арбітражних керуючих та договору страхування відповідальності арбітражного керуючого та інші документи, передбачені Законом України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».

Копію ухвали суду направити Рудику І.М.

Дата підписання 14.09.2018 р.

Суддя                                                   А.В. Лопатін