ТЕРМІНОВЕ ОГОЛОШЕННЯ

Терміново скликаються збори представників для вирішення питання, як бути у ситуації, коли один з власників (суддя Господарського суду м. Києва) прагне скасувати правила співжиття в будинку і з цією метою подав позов до суду.

Ситуація надто серйозна.

Серед нас, крім цього судді, є й інші бажаючі, не обмежувати себе правилами поведінки та користування будинком, не сплачувати нарівні з іншими і забути про «той клятий Ремонтний фонд», паркувати автомобілі біля дверей, перевозити чистим ліфтом брудні вантажі і довбати стіни вночі, перетворити квартиру у хостел чи кабінет венеролога, «забивати» у мармурове лицювання таблички і чіпляти на стіни будинку антени і кондиціонери або «плювати» на правила пожежної безпеки і таке інше.

Все це стримується і обмежується тільки одним — нашими будинковими Правилами.

Наголошую — ситуація серйозна.

Захистити інтереси колективу може тільки колектив.

Серед іншого пропонується обговорення тексту звернень до ЗМІ, до органів, які контролюють дотримання суддями правил доброчесності та професійної етики, до профільного комітету Верховної Ради і до інших органів управління державою.

Правління запрошує всіх представників та інших власників, всіх, хто має намір реально жити у нашому будинку, взяти участь у зборах (вівторок, 18 лютого, 17:00, приміщення керуючої дирекції).

Персональне запрошення власниці кв. № 29 взяти участь у зборах.

Правління