внимание высота 2

Офіційне оприлюднення рішення зборів представників від 10 жовтня 2019 р.

Офіційно оприлюднюються рішення зборів представників від об’єднання від 10 жовтня 2019 р.

З протоколом загальних зборів співвласники можуть ознайомитись в приміщенні керуючої дирекції в робочий час.

РІШЕННЯ

зборів представників від ОСББ «Фундуклєєвський»

м. Київ, 10 жовтня 2019 р.

1. Про затвердження умов договору з [інформація тільки для співвласників] на експлуатацію та технічне обслуговування ліфтів

З питання 1 порядку денного збори представників вирішили:

1.1. Схвалити (затвердити) умови договору між ОСББ «Фундуклєєвський» та [інформація тільки для співвласників] на виконання робіт з експлуатації та повного технічного обслуговування 4-х пасажирських ліфтів в/п 400 кг та 4-х пасажирських ліфтів в/п 1000 кг на загальну суму [інформація тільки для співвласників] грн. щомісяця.

1.2. Сплату за договором включати до складу внесків на витрати на управління будинком.

2. Про затвердження умов договору з [інформація тільки для співвласників] на послуги спостереження за спрацюванням засобів пожежної сигналізації

З питання 2 порядку денного збори представників вирішили

2.1. Схвалити (затвердити) умови договору між ОСББ «Фундуклєєвський» та [інформація тільки для співвласників]  з надання послуг на цілодобове спостереження за спрацюванням засобів пожежної сигналізації на загальну суму [інформація тільки для співвласників] грн. щомісяця.

2.2. Сплату за договором включати до складу внесків на витрати на управління будинком.

Розглянувши звернення ХХХ представника співвласника квартири № 128 ХХХ, щодо ненарахування додаткових внесків на заборгованість по внеску на формування Ремонтного фонду збори представників вирішили:

3. Про розгляд звернення представника співвласника квартири № 128  ХХХ

3.1. Продовжити ХХХХ до 31 жовтня 2019 р. термін ненарахування  фінансових санкцій за несвоєчасну сплату внесків співвласника багатоквартирного будинку до ремонтного фонду.

3.2. Попередити ХХХХ що у разі невиконання взятого нею зобов’язання сплатити внески на формування Ремонтного фонду до 01 грудня 2019 р. питання про нарахування передбачених законодавством фінансових санкцій буде винесене на розгляд загальних зборів 10 грудня 2019 р.

4. Питання боргу співвласників квартири № 118 ХХХ

Розглянувши пропозицію співвласників кв. № 118 ХХХ щодо сплати заборгованості по внескам перед ОСББ «Фундуклєєвський» збори представників вирішили:

4.1. Винести питання на розгляд загальних зборів співвласників 10.12.2019 р.

4.2. Запропонувати ХХХ подати на розгляд загальних зборів власні пропозиції щодо суми визнаного боргу і терміну його сплати.

4.3. Доручити керуючому директору (Ганоцький І.В.) надіслати витяг з рішення зборів представників з цього питання ХХХХ (шляхом вкладення його до поштової скриньки кв. № 118).

Головуючий на зборах Щербаков В.З.

Секретар зборів Розгонюк Ю.В.