professional-painters-craftsman-workers_3446-429

Ремонт вестибюлів

На зборах представників 16.01.2018 р. буде розглянута проблема ремонту вестибюлів.
Цим ремонтом закінчуються «Будни великих строек». Майже закінчуються, оскільки залишається укласти багатошарову вентильовану фасадну систему в тих місцях, де вона відсутня. Але це вже коли будуть гроші, бо кошти Ремонтного фонду закінчились (все колись закінчується, а боржники, які є власниками 20% загальної площі, чекають, що настануть кращі часи і мріють уникнути сплати боргу).

Наша мета — впродовж місяця привести вестибюлі у зразковий стан (і після цього зітхнути з полегшенням))). Далі буде тільки звичайна експлуатація житлового будинку: двірники, консьєржі, квіти, порядок і таке інше. Навесні «видраємо» граніт та вікна, щоб аж сяяло)).

Стан вестибюлів різний, через це й витрати на ремонт різняться. Проте є, як воно є. Найгірші справи в першій секції. Так дісталось від забудовника. Найкращий стан третьої секції. Там, не чекаючи біля моря погоди, за власні кошти ремонт вестибюля зробив співвласник Бондарчук Володимир Гнатович (його витрати будуть компенсовані у спосіб, визначений законом).

Збори представників розпочнуться 16.01.2018 р. о 16:00 оглядом вестибюлів. Збираємось в четвертій секції (крайня ліворуч, біля спортклубу). Прохання не запізнюватись, питання серйозне, потребує значного часу для обговорення. Чекати нікого не станемо. Нижче викладені кошториси ремонту по кожному вестибюлю окремо. Знайомесь, аналізуйте, на збори приходьте підготовленими (для відкриття тексту натисніть курсором по назві).

Попередній кошторис ремонту вестибюлів