Проек рішення загальних зборів

ПРОЕКТ

ЗАТВЕРДЖЕНО

Загальними зборами співвласників

ОСББ «Фундуклєєвський»

03 грудня 2018 р.

 

ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА

виконання оздоблювальних та інших робіт

у житлових та нежитлових приміщеннях

в будинку м. Київ. вул. Б. Хмельницького, 58а

 

З метою забезпечення прав мешканців будинку на комфортні умови проживання, запобігання крадіжок майна, збереження спільного майна будинку:

  1. Власники житлових і нежитлових приміщень зобов’язані:

1.1. Організувати виконання оздоблювальних, ремонтних чи інших  робіт (далі — роботи, робіт) у належних їм приміщеннях у спосіб, який виключає порушення прав та інтересів інших мешканців будинку.

1.2. Перед початком виконання робіт надати керуючому директору заяву із зазначенням орієнтовного терміну виконання робіт, Прізвища, Ім’я та по-Батькові та паспортних даних всіх робітників, які потребують доступу до житлового комплексу, контактні телефони виконроба, бригадира чи іншої особи, яка у відсутність власника приміщення відповідає за організацію і проведення робіт.

1.3. Негайно за свій рахунок усувати пошкодження чи забруднення спільного майна будинку, які виникли внаслідок виконання робіт.

  1. Під час виконання робіт забороняється:

2.1. Без погодження з керуючою дирекцією і письмового дозволу керуючого директора виконувати будь-які дії і проводити будь-які роботи з внутрішньобудинковими інженерними мережами і системами, будь-яким іншим обладнанням (засувки водопостачання, електрощитові, лічильники, розподільчі вузли тощо), з будь-яким іншим спільним майном будинку.

2.2. Встановлювати без погодження з керуючою дирекцію і без наявності монтажної схеми (проекту) лічильники обліку води, теплової та електричної енергії.

Примітки:

п1. Для запобігання поривів трубопроводів та залиття нижче розташованих поверхів на вводах холодної води у квартиру обов’язково встановлюються редуктори пониження тиску води.

п2. Встановлення лічильників обліку теплової енергії, переобладнання системи опалення дозволяється тільки на підставі технічних умов, наданих постачальником тепла, відповідно до затвердженого проекту (схеми). Проектні та монтажні роботи виконуються тільки спеціалізованою організацією, яка має належні дозволи та ліцензії.

п3. Лічильники теплової та електричної енергії встановлюються в поверхових шафах ревізії. Незалежно від місця встановлення лічильників, відповідальність за збереження усіх квартирних лічильників води, теплової та електричної енергії, їх працездатність, наявність на них пломб та своєчасну їх повірку покладається на власника.

п4. Відновлення роботи пошкоджених квартирних лічильників чи внутрішньобудинкових інженерних систем здійснюється за рахунок власника.

2.3. Зливати в систему водовідведення воду, яка була використана для виконання робіт. Така вода зливається до спеціального контейнеру на прибудинковій території.

Примітка. Відновлення роботи засміченої (зашлакованої) будівельними відходами системи водовідведення здійснюється за рахунок власника.

2.4. Перевозити ліфтами вантаж більше допустимої ваги та перевозити в них будь-які предмети, будівельні чи інші матеріали, сміття чи відходи тощо без пакування їх у спосіб, що виключає засмічення чи забруднення кабіни ліфту.

Примітки:

п1. Відновлення роботи ліфту після його пошкодження чи блокування внаслідок перевантаження або засмічення здійснюється за рахунок власника.

п2. Забороняється заходити до кабіни ліфта у робочому одязі, якщо в кабіні перебувають мешканці будинку.

2.5. Використовувати обладнання, робота якого викликає раптові зміни (перепади, «скачки») величини напруги у системі електропостачання.

  1. Власник несе відповідальність за чистоту на поверхах будинку та прибудинковій території і зобов’язаний організувати своєчасне видалення побутових і будівельних відходів (сміття) та відпрацьованої (використаної у роботах) води.
  2. Виконання робіт (оздоблювальних, ремонтних чи будь яких інших робіт), які створюють гуркіт чи інший шум, що поширюється за межі приміщень, де проводяться такі роботи, дозволяється тільки у робочі дні з 9:00 до 20:00 год., при цьому величина гуркоту (шуму) не може перевищувати величину, встановлену санітарними нормами.

Забороняється виконання таких робіт з 20:00 до 9:00 у робочі дні, а також цілодобово у суботу, неділю та інші святкові чи неробочі дні.

  1. З метою дотримання правил пожежної безпеки забороняється захаращувати поверхи, проходи, сходи та інші місця загального користування матеріалами, сміттям, використаною тарою, обладнанням чи будь-якими іншими речами.

6.1. Наслідками порушення цих правил є застосування на підставі розпорядження керуючого директора запобіжних заходів у вигляді припинення для власника та інших осіб, які проводять роботи чи користуються приміщенням, можливості користуватись спільним майном (зокрема, внутрішньобудинковими електричними мережами та ліфтами).

6.2. З метою захисту прав та інтересів мешканців будинку та збереження спільного майна запобіжні заходи застосовуються негайно після виявлення порушення цих правил, без попередження про це власника приміщень, і припиняються після усунення порушення, про що власник приміщення повідомляє керуючого директора письмовою заявою.

6.3. Застосування запобіжних заходів з підстав порушення вимог п. 4. цих правил здійснюється на підставі заяви мешканців будинку і припиняється після подання власником квартири письмової заяви про врегулювання конфлікту з відміткою мешканця, за заявою якого застосовано запобіжні заходи.