Правила користування спільним майном

На виконання рішення загальних зборів від 29.08.2017 р. оприлюднюється проект Правил користування спільним майном об*єднання, який буде розглянутий зборами представників в кінці вересня.

Прохання до ВСІХ ознайомитись заздалегідь, щоб після затвердження Правил не зчиняти галас, як це було з Типовим договором.

Якщо виникнуть зауваження і пропозиції — подавайте їх не пізніше 20 вересня до правління у вигляді порівняльної таблиці (як це пропонується в проекті рішення) з обгрунтуванням без загальних фраз на кшталт «порушує права», «суперечить закону», «не передбачено» і таке інше.

Прохання до «вічних критиків» взяти до уваги, що ці Правила (як і Типовий договір), спрямовані на захист інтересів всіх власників, які бажають жити в пристойному і охайному будинку. Прагнення окремих власників мати квартиру і перекладати утримання будинку на кишеню сусідів, не відповідати за свою неохайність, нехлюйство, борги, неповагу до сусідів, безалаберність квартирантів, руйнування майна — ніколи не буде сприйнято більшістю співвласників.

Отже, читайте і вносіть доцільні поліпшення у текст Правил.

Для відкриття текстів — натисність курсором по назві.

Голова правління В. Щербаков

Правила користування спільним майном рішення

Правила користування спільним майном проект