Собственник квартиры Попова В.А. направила в ОСББ три документа. Поскольку ситуация, возникшая с Поповой В.А., типичная для тех, кто не признаёт правила, установленные общим собранием, обращения Поповой В.А. и ответ председателя правления публикуются.
Валерія Олексіївна! Уважно ознайомився з вашими листами.
Вкотре роз’яснюю: вам не відключали електрику, як про це ви заявляєте. У вас відсутня можливість користуватись спільним майном (зокрема електричними мережами і ліфтами) без договору, який визначає умови користування спільним майном, що встановлені типовим договором і є однаковими для всіх співвласників.
Щодо надсилання усієї кореспонденції на адресу м. Київ, вул. Велика Житомирська, 30-А кв. 12. Роз*яснюю: такого ніколи не буде.
Щодо підписання вами договору. Ви заявили співробітникам дирекції, що призначаєте підписання всіх необхідних документів на 24.11.2017 р. після 14:00.
Роз*яснюю: в керуючій дирекції розпорядженням директора (ще півроку назад) встановлені години приймання відвідувачів і години для внутрішньої роботи (наприклад, для підготовки проекту договору для вас). Час, який ви призначили, є часом, коли працівниками ОСББ приймання відвідувачів не здійснюється. Таким чином, 24.11.2017 р. о 14:00 почесна варта біля дирекції вам не салютуватиме і ви не зможете підписати договір. Пропоную вам скоригувати свою директиву. Працівники дирекції люб’язно зустрінуть вас 24.11.2017 р. в приймальні години або у інші дні у час, відведений для приймання відвідувачів.
Щодо ваших тверджень про незаконність типового договору та його невідповідність тексту, затвердженому Кабінетом Міністрів України. Така ваша думка сформована через необізнаність із законодавством України і є невірною. Також повідомляю, що не існує постанови Кабінету Міністрів України, яка регулює відносини співвласників багатоквартирного будинку у питаннях використання спільного майна (буду вдячний, якщо ви поправите мене і надасте номер та дату відповідної постанови КМ України).
Підсумовуючи, повідомляю вам та усім іншим співвласникам, які не уклали договір про використання спільного майна: Можливість користуватись спільним майном для вас з*явиться тільки після підписання типового договору, який визначає умови користування спільним майном. Підписання такого договору покладає на ОСББ обов’язок утримувати спільне майно, а на співвласника покладається обов’язок користуватись спільним майном на умовах, які встановили загальні збори. Іншого не буде. До речі, ви подали заяву і дві вимоги до ОСББ. Роз’яснюю: для того, щоб мати можливість заявляти вимоги до ОСББ, потрібно спочатку вступити в договірні відносини з ОСББ.
Голова правління В. Щербаков