Replace-your-heater-and-cooler копія

Опалення квартир за прямими договорами

03 жовтня 2018 р. відбулось засідання правління, на якому розглянуто хід підготовки до опалювального сезону.

За інформацією директора будинок повністю готовий для прийняття централізованого опалення, необхідні документи і акт готовності в наявності.

З постачальником централізованого опалення укладено договір, згідно з яким відносини опалення квартир є відносинами між власником квартири і Комунальним підприємством «Київтеплоенерго».

Іншими словами. Наступної зими квитанції за опалення буде виставляти постачальник, якому власник передаватиме показники лічильника.

Прядок нарахування вартості опалення:

Для тих квартир, де встановлені лічильники, вартість визначається за показниками лічильника.

Для тих квартир, де лічильники відсутні, — за розмірами площі.

Ця вартість має сплачуватись на рахунок КП «Київтеплоенерго».

Вартість опалення місць загального користування визначається постачальником за формулою розрахунку. Ця вартість буде включатись у вартість витрат на утримання (управління) будинком.

Потрібно укласти прямий договір з постачальником тепла.

Для цього необхідно звернутись до одного з центрів комунального сервісу.

Місце знаходження таких центрів, графік роботи і порядок укладення договорів зазначено на сайті КП «Київтеплоенерго»    https://kte.kmda.gov.ua/

Є інший шлях. Директор домовився, що працівники дирекції можуть передати документи до «КП «Київтеплоенерго» від імені власника і власнику не потрібно буде звертатись до центру комунального сервісу. Це за бажанням власника.

Враховуючи це, правління вирішило, що дирекція (інженер Туровський Валентин Рафаїлович) впродовж трьох тижнів (до 25 жовтня) буде приймати і перевіряти документи для укладення договору на опалення, з метою передачі їх до постачальника.

Зразок заяви з переліком документів наведено далі. Хто бажає — роздрукуйте заяву, заповніть її, скомплектуйте документами і завітайте до Туровського В.Р.

Заява про укладення договору на тепло

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ

У день подачі тепла в будинок (визначається розпорядженням КМДА) потрібно (обов’язково потрібно!) бути в квартирі. У випадку аварії і витікання гарячої води — негайно повідомити інженерну службу ОСББ.

Відповідальність за збитки, завдані проривом системи опалення в квартирі, несе тільки власник.

Особливих попереджень, запрошень, закликів, оголошень — НЕ БУДЕ. Про початок опалювального періоду власники дізнаються з повідомлень ЗМІ і перевіркою температури батарей опалення (як і в інших будинках Києва).

Попередження — у разі відсутності власника в квартирі, при ознаках пошкодшення в ній системи опалення, — двері в квартиру будуть негайно відкриті без згоди власника. Повідомлення власника про проблеми буде здійснено по мобільному телефону при наявності зв’язку з власником.

Ніхто не стане чекати, доки власник (який перебуває в іншій країні чи в іншому місті) виявить милість і зволить завітати до своєї власності.

Прохання віднестись до цього застереження уважно і відповідально. В багатьох квартирах зроблені ремонти і мешкають люди. Витікання гарячої води — це небезпека для людей.