правильно пользуйся языком 2

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови правління ОСББ «Фундуклєєвський»

23 серпня 2019 р.

23.08.2019 р. до керуючої дирекції надійшло звернення директора підприємства, яке за договором з об’єднанням здійснює охорону будинку.

У зверненні йдеться про те, що невідомий чоловік, який позиціонує себе у якості родича нового власника квартири № 142, при спілкуванні з працівниками охорони вживав лайку, висловлював погрози, брутально порушував норми поведінки у громадських місцях.

Таку поведінку цього чоловіка викликало роз’яснення працівника охорони щодо правил в’їзду на прибудинкову територію.

Як з’ясувалось, новий власник квартири впродовж тривалого часу після набуття права власності не подав до дирекції документи для укладення договору користування спільним майном.

При цьому впродовж цього часу новий власник користувався електронною перепусткою колишнього власника, а квартира залишалась приєднаною до будинкових інженерних мереж.

Про ці обставини було відомо керуючому директору, який не вжив заходів до негайного від’єднання квартири від будинкових інженерних мереж і блокування електронної перепустки колишнього власника.

Наслідком такої бездіяльності стало можливим користування новим власником спільним майном і електронною перепусткою без укладення договору з об’єднанням.

Відсутність в дирекції документів про право власності нового власника унеможливило нарахування новому власнику внесків на витрати на управління будинком.

При цьому користування чужою електронною перепусткою, споживання електричної енергії, холодної води і користування ліфтом без укладення договору, а відтак і без оплати, сприймалось новими користувачами квартири як природні і цілком прийнятні обставини.

Необізнаність нових користувачів квартири з основними правилами користування спільним майном, порядку в’їзду на прибудинкову територію транспортних засобів та інші суб’єктивні обставини призвели впродовж тижня до декількох випадків неетичної поведінки нових користувачів квартири при спілкуванні з працівниками дирекції.

Керуючий директор Ганоцький І.В., знаючи про виникнення конфліктних ситуацій, не вжив належних дій до припинення порушень правил користування спільним майном новими користувачами і не повідомив правління про конфлікти.

Враховуючи викладене:

1. За невжиття заходів до негайного від’єднання квартири № 142 від інженерних мереж після її відчуження і продовження функціонування електронної перепустки, виданої колишньому власнику, неповідомлення правління про конфлікти — керуючому директору Ганоцькому І.В. оголосити догану.

2. Пропоную новому власнику квартири № 142 ознайомитись з Правилами користування спільним майном, звернути увагу на п.1.5.1., п. 5.1. Правил і впродовж двох робочих днів (27-28 серпня 2019 р.) подати до дирекції документи для укладення договору з об’єднанням.

3. Пропоную керуючому директору (Ганоцький І.В.):

3.1. Впродовж двох робочих днів (27-28 серпня 2019 р.) організувати в приміщенні дирекції зустріч директора підприємства, яке здійснює охорону будинку, з особою, яка допустила неетичну поведінку. Повідомити правління про час такої зустрічі.

3.2. У разі невиконання пропозиції, викладеної в п. 2 цього розпорядження, а також при відмові особи, яка допустила неетичну поведінку, взяти участь у зустрічі, вжити заходи, які застосовуються при  невиконанні співвласниками правил користування спільним майном.

3.3. Подати до правління доповідну записку з поясненням причин, які призвели до користування новим власником квартири № 142 чужою електронною перепусткою та постачання до цієї квартири електричної енергії, холодної води без укладення відповідного договору з об’єднанням.

Голова правління                             Щербаков В.З.

****************************************************

Інформація

З повними текстами Правил користування і Типового договору можна ознайомитись в дирекції або на цьому сайті у роділі «ДОКУМЕНТИ ОСББ» у повідомленні від 28.06.2018 р. під назвою «КОММЕНТАРИЙ К ПРИНЯТЫМ РЕШЕНИЯМ».