Оголошення бухгалтера

Шановні співвласники!

В поштові скриньки вкладені квитанції для оплати вартості житлово-комунальних послуг і утримання будинку за листопад 2017 р.

Прохання сплатити до 20 грудня 2017.

У разі несвоєчасної або неповної сплати вартості житлово-комунальних послуг чи внесків на управління житловим комплексом, починаючи з 2 січня 2017 р. на заборгованість нараховуються додаткова плата і додаткові внески.

Роз’ясненням

Починаючи з 14 листопада 2017 р. наш будинок отримує тепло від мереж централізованого опалення, яке обліковується за показниками загальнобудинкового лічильника.

У зв’язку з періодом нестабільної роботи внутрішньобудинкових систем опалення, викликаної неодночасним включенням батарей в квартирах (який тривав практично до кінця листопада) та встановленням теплових лічильників вже після подачі тепла в будинок, обрахування вартості опалення за листопад 2017 р. здійснено за розмірами загальної площі. При цьому показники лічильників не враховувались.

Показники теплових лічильників зафіксовані станом на 01 грудня 2017 р. Саме ці показники є точкою відліку (умовним нулем) для нарахування вартості тепла за грудень і за подальші періоди опалення. Про такі показники можна довідатись у інженера з експлуатації Валентина Рафаїловича.

Для квартир, де лічильники не встановлені або лічильники показують, що батареї опалення вимкнені, нарахування вартості опалення за грудень 2017 р. і за наступні періоди буде здійснено за розміром загальної площі.

З повагою, головний бухгалтер В. Таршилова