meeting-clipart

Офіційне оприлюднення рішення зборів представників від 01 жовтня 2019 р.

Офіційно оприлюднюються рішення зборів представників від об’єднання від 01 жовтня 2019 р.

З протоколом загальних зборів співвласники можуть ознайомитись в приміщенні керуючої дирекції в робочий час.

РІШЕННЯ

зборів представників від ОСББ «Фундуклєєвський»

м. Київ, 01 жовтня 2019 р.

1. Інформація керуючого директора про підготовку до опалювального сезону 2019-2020 рр.

1.1. Розглянувши питання підготовки до опалювального сезону 2019-2020 рр., про ремонт покрівлі та фасаду будинку збори представників вирішили взяти інформацію керуючого директора Ганоцького І.В до відому.

2. Про придбання електролічильників.

Заслухавши інформацію керуючого директора Ганоцького І.В. з питання 2 порядку денного  збори представників вирішили:

2.1. Придбати електричні лічильники типу NP-07 у кількості 32 шт. на загальну суму 160 000 грн. за рахунок коштів Ремонтного фонду.

2.2. Встановити, що електричні лічильники, які необхідно встановити в квартирах власників, які не сплатили внески до Ремонтного фонду, встановлювати після відшкодування власниками квартир повної вартості електролічильників з урахування інфляційних втрат та 3% відсотків річних.

3. Про затвердження умов договору на виконання робіт по ремонту фасаду першої житлової секції.

3.1. Схвалити (затвердити) умови договору з інформація для співвласників на виконання робіт по ремонту фасаду першої житлової секції на загальну суму інформація для співвласників грн.

3.2. Доручити ревізійній комісії контролювати виконання умов договору і погоджувати усі перерахування коштів виконавцю робіт після перевірки наявності і достовірності актів виконання робіт.

3.3. Доручити керуючому директору:

— укласти відповідний договір;

— усі перерахування коштів за цим договором здійснювати після погодження з ревізійною комісією;

— при необхідності збільшення загальної вартості робіт, звертатись до зборів представників з відповідним обгрунтуванням.

3.4. Сплату витрат за виконання робіт здійснити за рахунок коштів Ремонтного фонду.

4. Про позови по стягненню заборгованості великого розміру по внесках

Розглянувши питання 4 порядку денного збори представників вирішили:

4.1. Доручити керуючому директору Ганоцькому І.В. продовжити здійснення заходів по стягненню боргів у тому числі шляхом подання апеляційних та касаційних скарг.

4.2. Роз’яснити боржникам, що звернення із заявами про перегляд рішень суду має своїми наслідками збільшення розміру загальної суми заборгованості, яку боржники сплатять у повному розмірі з урахуванням інфляційних втрат і 3% річних, коли для боржників чи для нових власників квартир виникне потреба користуватись спільним майном.

5. Про використання власниками житлових приміщень.

Розглянувши питання 5 порядку денного збори представників вирішили:

5.1. Звернути увагу співвласників, що для забезпечення безпеки в будинку допуск до внутрішніх приміщень і ліфтів здійснюється за електронними перепустками, отриманню яких передує надання керуючому директору копій паспортів користувачів таких перепусток.

5.2. Роз’яснити співвласникам, які мають намір здавати свої приміщення в оренду, що ст. 26 закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку» містить застереження:

«Не допускається передача в оренду квартири або нежитлового приміщення для ведення господарської, підприємницької та іншої діяльності, якщо це буде суперечити інтересам або обмежувати права інших власників (користувачів) приміщень»,

при цьому інші власники на свій розсуд визначають наявність чи відсутність обмеження (порушення) їхніх прав і інтересів здаванням сусідами в оренду приміщень

5.3. Встановити:

5.3.1. Заяви від співвласників про порушення їхніх прав та інтересів попередньо розглядає керуючий директор і, у разі неможливості залагодити конфлікт, передає заяви на розгляд зборів представників або на вимогу співвласника на розгляд загальних зборів співвласників.

5.3.2. У разі визнання зборами представників чи загальними зборами співвласників, що здавання в оренду конкретних приміщень суперечить інтересам чи обмежує права заявника (заявників), збори представників (загальні збори співвласників) доручають керуючому директору здійснити заходи по примиренню сторін і обмежити можливість користування спільним майном особам, які порушують права та інтереси заявника (заявників), якщо примирення не досягнуто.

6. Про внесення змін до п.п. 4.1. п. 4 рішення зборів представників від 20.08.2019 р.

Розглянувши питання 6 порядку денного збори представників вирішили:

6.1. Внести зміни до п.п. 4.1. п. 4  рішення зборів представників від об’єднання від 20.08.2019 р. замінивши слова інформація для співвласників на «інформація для співвласників .

6.2. Рішення з цього питання набирає чинності з моменту його прийняття.

Розгляд заяв.

Розглянувши питання 7 порядку денного збори представників вирішили:

7 а) 1. Розглянувши скаргу № 3 власника кв. № 28 ХХХ та заяву його адвоката збори представників беруть до уваги, що відповідь на питання, поставлені у скарзі ХХХ та його адвоката ХХХ, неодноразово розглядались керуючим директором та зборами представників, зокрема з цього питання прийнято рішення зборів представників від 20.08.2019 р.

7 а) 2. Встановити, що наступні звернення ХХХ та його представників з цього питання передаються на розгляд загальних збори співвласників (найближчі загальні збори відбудуться 09.12.2019 р.).

7 б). Розглянувши заяву власника кв. № 107 ХХХ, щодо демонтажу частини сміттєпроводу, збори представників вирішили визнати такий демонтаж передчасним і повернутися до розгляду цього питання після повного заселення будинку.

7 в). Розглянувши заяву ХХХ представника власника кв. № 118 ХХХ, щодо надання можливості користуватись спільним майном (зокрема елементами електронної системи безпеки будинку), збори представників вирішили розглянути це питання після врегулювання проблеми заборгованості ХХХ по внесках до спільних коштів ОСББ.

До того часу власники квартири № 118 і їхні представники не обмежені у праві користуватись спільним майном, зокрема ліфтами у робочий час, сплативши за це встановлену плату.

7 г). Розглянувши заяви власника кв. № 152 ХХХ, щодо компенсації понесених витрат на ремонт покрівлі та фасаду будинку, збори представників вирішили винести розгляд цього питання на загальні збори співвласників.

7 д). Розглянувши заяву власника кв. № 15 ХХХ, щодо надання дозволу на укладення в квартирі «теплої підлоги» замість настінних приладів опалення (батарей), збори представників вирішили заяву ХХХ задовольнити.

Звернути увагу Троян Т.Д., що у власника існує обов’язок підтримувати в приміщеннях температуру повітря, яка не порушує права власників сусідніх квартир і не спонукає їх витрачати більше тепла на обігрів власних квартир.

7 е). Розглянувши заяву ХХХ представника власника кв. № 7, щодо надання можливості користуватися спільним майном, збори представників вирішили дозволити керуючому директору Ганоцькому І.В. надати можливість користувачам квартири № 7 користуватися спільним майном об’єднання до 01.11.2019 р. без укладання договору про користування спільним майном на умовах Типового договору.

7 ж). Розглянувши звернення власника кв. № 132 ХХХ, щодо надання можливості користуватися спільним майном, збори представників вирішили дозволити керуючому директору Ганоцькому І.В. надати можливість користувачам квартири № 132 користуватися спільним майном об’єднання до 01.11.2019 р. без укладання договору про користування спільним майном на умовах Типового договору.

8. Питання боргу власників квартири № 118.

Розглянувши питання 8 порядку денного збори представників вирішили:

8.1. Взяти до уваги, що власники кв. № 118 ХХХ не скористались запрошенням взяти участь у цих зборах представників.

Запропонувати співвласникам кв. № 118 ХХХ письмово надати до загальних зборів співвласників свої пропозиції щодо врегулювання проблеми заборгованості по внесках перед ОСББ «Фундуклєєвський.

8.2. Роз’яснити ХХХ, що питання врегулювання заборгованості по внесках віднесено до виключної компетенції загальних зборів, які скликаються не менше одного разу на рік.

Наступні загальні збори співвласників відбудуться 09 грудня 2019 р.

9. Про скликання загальних зборів

Розглянувши питання 9 порядку денного збори представників вирішили:

9.1. Скликати чергові загальні збори 10.12.2019 р. з порядком денним:

1.Про затвердження фінансового звіту за 2019 р.

2.Про затвердження бюджету на 2020 р.

3.Про склад представників від Об’єднання.

4.Розгляд заяв.

9.2. Доручити керуючому директору замовити оренду приміщення для проведення зборів і залучити для підтримання громадського порядку охоронне підприємство, яке здійснює охорону будинку.

Головуючий на зборах                                                                                    Щербаков В.З.

Секретар зборів                                                                                               Розгонюк Ю.В.