1.20-5

Настав час повірки лічильників

До уваги співвласників.

У 2021 р. настав строк чергової повірки лічильників тепла та води.

Обов’язок проведення чергової повірки покладається на власників приміщень.

Прострочення терміну чергової повірки тягне за собою наслідки у вигляді неврахування показників лічильника і нарахування вартості спожитого тепла або води згідно з нормативами споживання.

До дирекції звернулись представники підприємства, яке здійснює повірку лічильників і належне оформлення результатів повірки «під ключ» (повірка, заміна елементів живлення, прийняття результатів повірки постачальником тепла тощо).

Це оголошення є нагадуванням дирекції ОСББ про необхідність здійснення повірки лічильників, але не є вказівкою щодо обов’язкового вибору виконавця послуг.

*****************

ОГОЛОШЕННЯ КЕРУЮЧОГО ДИРЕКТОРА

Шановні власники приміщень!

Для централізованого проведення робіт з повірки лічильників тепла та води, термін яких спливає в 2021 році, дирекцією опрацьовані пропозиції від підрядників.

Враховуючи вартість робіт, строки та можливість оформлення документів для опломбування та взяття на облік КП «Київтеплоенерго», пропонуємо скористатися послугами ТОВ «ЛИКС-СЕРВІС».

Для Вашої зручності підготовлена можливість подавати заявки на виконання робіт з повірки лічильників в електронному вигляді за посиланням

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfr-yZTkJf0awdjWrbApt507UcuH1cGRL-XqlIuErTxAj3FKg/viewform?usp=sf_link

або за QR-кодом (у вкладенні).

Додатки:

Перелік приміщень в яких спливає термін повірки лічильників.

Комерційна пропозиція ТОВ «ЛИКС-СЕРВІС».

Детальний склад робіт

Гарантійний лист

Ліцензія

Керуючий директор

1 Перелік приміщень, в яких потрібно провести повірку лічильників 2 Scan QR код для оформлення заявки 3 Комерційна пропозиція виконавця послуг 4 Перелік послуг з повірки лічильника тепла 5 Гарантійний лист виконавця послуг 6 Ліцензія виконавця послуг 7 Додаток до ліцензції