Зима вдарить морозами, не спитавши дозволу

Оприлюднюється  протокол загальних зборів 29 серпня 2017 р.

Рішення з усіх питань, крім рішення про прямі договори, прийняті більшістю від загальної кількості співвласників.

Рішення про прямі договори має бути підтримано двома третинами співвласників, оскільки вирішується питання про передачу спільного майна ОСББ третім особам (Київенерго і Київводоканалу).

На жаль це рішення не набрало достатньої кількості голосів. Нижче наведено список співвласників, які були на зборах, приймали участь в обговоренні, вимагали прямих договорів, здіймали галас і зривали обговорення, проте або не зареєструвались, або забрали з собою бюлетені для голосування, через що РІШЕННЯ ПРО ПРЯМІ ДОГОВОРИ НЕ НАБРАЛО ГОЛОСІВ употрібній кількості.

Ось ці співвласники: Барабаш М.Ю., Гончар І.В., Гуліка В.М., Закревська І.В., Качалова Н.М., Клєщ С.Г., Коляда М.П., Мушенко С.П., Попова В.О., Слободянюк Т.П., представник ТОВ «Арго Інвест Лімітед».

Кожний власник, який прагне укласти прямі договори с постачальниками комунальних послуг, може при зустрічі спитати їх про причини такої поведінки (сподіваюсь, що у цьому випадку відповідь про те, що вони не довіряють правлінню не буде сприйнята).

З усіх інших питань рішення прийнято. Зокрема внесено зміни до Статуту об*єднання (п. 3.2.12 і п. 3.2.13), згідно з якими загальні збори є повноважні приймати рішення тільки тоді, коли на момент відкриття зборів для участі в них зареєструвалось більше половини від загальної кількості співвласників або їхніх представників.

Крім цього, якщо правлінням оголошено про скликання загальних зборів на певну дату, то до цієї дати на вимогу ініціативних груп загальні збори не скликаються. Проте усі питання, які ставлять ініціативні групи, включаються до порядку денного загальних зборів, які скликані правлінням.

Цими змінами до Статуту припиняються спроби перетворити діяльність нашого колективу на вакханалію і хаос, як це мало місце, коли впродовж минулих трьох місяців співвласники замість підготовки будинку до першого опалювального сезону з*ясовували, які саме збори є офіційними і яке ж саме правління організовує діяльність нашого ОСББ.

До опалювального сезону залишилось 38 днів.

Тепло буде подано в будинок ОБОВ*ЯЗКОВО, незважаючи на спротив тих, хто має на меті продати квартиру і усіляко пручається та перешкоджає цьому (є й такі, на жаль). НЕ треба плутатись поміж ніг. Нічого з того не вийде. В стояках опалення вже стоїть під тиском вода з міських теплових мереж. З початком опалювального сезону замість цієї води в стояках почне циркулювати гаряча вода. От і все.

Сьогодні потрібно вирішити питання що робити з тими, хто не готує свої приміщення до зими. Бо таких є чимало. Про це ми порадимось на зборах 28 вересня.

Впродовж наступних двох тижнів буде проведене телефонне опитування про стан підготовки квартир до зими.

Кожному з власників зателефонують сусіди, які на прохання правління погодились провести таке опитування. Поставьтесь до цього з розумінням, відповідально і дайте зрозумілу відповідь, чи готова ваша квартира до зими.

Терміново зробіть проект підключення квартири до мереж і встановіть лічильники. Інакше будете сплачувати не за спожите тепло, а за «квадратні метри» (а навіщо?).  Кожний власник має право самостійно шукати проектну організацію і самостійно встановлювати лічильники.

Проте, якщо ви не знаєте куди податись, звертайтесь до керуючого директора. Ті підрядники, які лагодили теплові мережі в нашому будинку, мають можливість швидко і відносно недорого розробити проект і підключити вашу квартиру до мереж.

Поставьтесь до приходу зими як дорослі люди. Вона вдарить морозами і не спитає дозволу на це.

Голова правління В. Щербаков

Протокол загальних зборів 2017-08-29

Статут 2017-08-29