охорона 3-5

Будинок береться під охорону

ОГОЛОШЕННЯ

Для забезпечення безпеки будинку і збереження майна, у період новорічних та Різдвяних свят будинок перебуватиме під цілодобовою охороною.

Охорону здійснює підприємство, яке має ліцензію на здійснення охоронної діяльності.

Перелік заходів, пов’язаних з охороною будинку:

З 16:00 29 грудня 2017 р. до 9:00 9 січня 2018 р. доступ до будинку буде припинено.

До 16:00 29 грудня 2017 р. усі особи (усі особи без винятку) повинні залишити будинок. 

З 16:00 29 грудня 2017 р. до 10:00 9 січня 2018 р. ліфти будуть відключені, постачання електроенергії припинене.

У цей період відновлення роботи ліфтів чи постачання електроенергії можливе тільки з метою ліквідації аварійної ситуації.

Охороні заборонено надавати доступ до вестибюлів будь-кому (та й навіщо, якщо ліфти вимкнені?). Евакуаційні (пожежні) сходи закриті, замкнені, доступ до них категорично заборонений.

Прохання поставитись до цих заходів з розумінням (не зчиняти непотрібного галасу, не подавати письмових чи усних заяв, не викликати поліцію тощо). Здійснення заходів з охорони будівлі триватиме з 29 грудня 2017 р. до 9 січня 2018 р., незалежно від незгоди з цим окремих власників.

Заходи здійснюються за численними пропозиціями власників з метою зниження ризиків виникнення непередбачених ситуацій і запобіганню крадіжок майна.

Наголошуємо на виведенні з будинку усіх осіб до 16:00 29 грудня 2017 р.

Дякуємо за розуміння.

Правління, Керуючий директор

Послесловие.

После публикации этого объявления в одном из чатов ВАЙБЕРА некоторые собственники подняли волну возмущения о нарушении права собственности и о других правильных вещах.

Не станем вступать в дискуссию о том, что лучше: провести длительные праздники спокойно, зная, что наш незаселённый дом закрыт и охраняется, или после праздников кричать криком, созерцая картины вандализма в неохраняемом доме.

Кому-то на первый взгляд может показаться, что права собственников нарушены. Но только на первый взгляд.

На самом деле, возможность для бомжей, воров и хулиганов беспрепятственно издеваться над нашим домом в течение недели — нарушает права ВСЕХ собственников, а охрана имущества, созданного трудами и деньгами коллектива и каждого собственника — защищает права ВСЕХ собственников.

Кроме этого, не следует забывать, что работать в праздники, один из которых Рождество — неправильно.

С наступающим Новым годом и еще раз спасибо за понимание ситуации и проблем незаселенного дома.

В. Щербаков