Боргова «амністія»

Проект рішення зборів представників від Об’єднання 31 травня 2017 р.

З метою створення для співвласників, які мають заборгованість перед Об’єднанням, сприятливих умов для виконання ними обов’язків співвласника багатоквартирного будинку з ремонту і утримання спільного майна, та залучення їх до участі у процесі розстрочення і погашення заборгованості, збори представників від Об’єднання вирішили:

 1. Запропонувати боржникам сплатити борг по внесках до Ремонтного фонду, до Спеціального фонду для придбання нерухомості, до Спеціального фонду для фінансування робіт по демонтажу баштового крану, внесків на утримання житлового комплексу (нова назва «внески співвласника на витрати на управління будинком») впродовж дванадцяти тижнів.
 1. Борг по зазначених внесках сплачується з 01 червня 2017 р. до 01 вересня 2017 р. рівними частинами щотижня, розмір кожної з яких визначається як результат поділу суми боргу на дванадцять, згідно з графіком погашення боргу, зазначеним у особистому зобов’язанні боржника зі сплати боргу.
 1. У разі оформлення боржником особистого зобов’язання по сплаті боргу до 01 вересня 2017 р., у період погашення боргу, вказаний у особистому зобов’язанні, додаткові внески не нараховуються.
 1. Питання зменшення суми додаткових внесків, нарахованих на борг по внесках до Ремонтного фонду, до Спеціального фонду для придбання нерухомості, до Спеціального фонду для фінансування робіт по демонтажу баштового крану або звільнення від їх сплати, розглянути на зборах представників від Об’єднання після спливу восьми тижнів, починаючи від 01 червня 2017 р.

При цьому питання про зменшення суми додаткових внесків, нарахованих на борг по внесках на утримання житлового комплексу (нова назва «внески співвласника на витрати на управління будинком»), чи звільнення від їх сплати не розглядається.

 1. У разі порушення графіку особистого зобов’язання (прострочення сплати) більш як на два тижні, боржник має впродовж двох робочих днів звернутись до зборів представників від Об’єднання з письмовою заявою з поясненням поважності причин порушення зобов’язання.

При цьому збори представників від Об’єднання розглядають питання про початок нарахування додаткових внесків.

Відсутність такого звернення вважається відмовою від виконання особистого зобов’язання, що має своїми наслідками поновлення нарахування додаткових внесків на залишок боргу.

Правління

Комментар

 1. Артём говорит:

  Справедливо.

  Образ действия является более значимым, чем образ мысли.
  Условия предложены демократичные, теперь посмотрим были ли заявленные намерения, сопровождаемые волнениями, истинными попытками начать участие в жизни дома, а не просто волнениями ради «откоса» от оплаты.
  Ждем результатов (положительных).

Комментарии отключены