meeting-clipart

9 лютого відбулись збори представників

9 лютого 2021 р. відбулись збори представників від об’єднання.

Збори розглянули двадцять питань, що стосуються утримання спільного майна та управління будинком.

Рішення будуть оприлюднені на цьому сайті після оформлення протоколу зборів.

Співвласники мають право знайомитись з рішеннями зборів в приміщенні керуючої дирекції.

Далі наводиться текст рішення з питання 1 порядку денного, щодо впорядкування використання ліфтів для переміщення будівельних матеріалів.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА ЦЕ РІШЕННЯ

  1. Про впорядкування використання ліфтів для переміщення будівельних матеріалів

При розгляді питання першого порядку денного збори беруть до уваги такі обставини:

1) Житловий комплекс прийнятий до експлуатації 03.12.2013.

2) Починаючи з літа 2017 р. власники житлових і нежитлових приміщень мають можливість проводити в приміщеннях оздоблювальні роботи (ремонти).

3) Існує певне число власників, які не приступили до виконання оздоблювальних робіт.

4) Проведення оздоблювальних робіт супроводжується шумом (гуркотом), що створюється внаслідок використання  електричних будівельних інструментів, а також переміщенням кабінами ліфтів будівельних матеріалів (цегли, сумішей тощо), будівельного сміття, будівельників у брудному одязі та щоденним забруднення ліфтів і вестибюлів житлових секцій.

5) Через відсутність належного контролю за будівельниками мають місце непоодинокі випадки їхніх протиправних дій.

6) Строки виконання оздоблювальних робіт, що затягнулись через небажання власників їх виконувати (або з інших причин), створює істотні перешкоди у використанні квартир за призначення, тобто для спокійного, розміреного життя та відпочинку.

7) Через відсутність опалення у квартирах, де не виконані оздоблювальні роботи, опалення таких квартир здійснюється з сусідніх приміщень, власники яких несправедливо сплачують за опалення чужих приміщень.

8) Внаслідок переміщення ліфтами будівельних матеріалів, будівельного сміття та будівельної техніки чи обладнання, мають місце непоодинокі випадки виведення ліфтів з ладу та їх забруднення.

Взявши до уваги наведені обставини, збори представників вирішили:

1.1. Встановити, що існує необхідність впорядкувати використання ліфтів для переміщення будівельних матеріалів, будівельного устаткування та будівельного сміття.

1.2. Запропонувати власникам житлових і нежитлових приміщень до 31 грудня 2021 р. завершити виконання оздоблювальних робіт в належних їм приміщеннях.

1.3. Заборонити з 01 серпня 2021 р. вільне, неконтрольоване використання ліфтів для переміщення будівельних матеріалів, будівельного устаткування та будівельного сміття.

1.4. Встановити, що з 01 серпня 2021 р. використання ліфтів для переміщення будівельних матеріалів, будівельного устаткування та будівельного сміття здійснюється за попереднім повідомленням про це керуючого директора у встановлені зборами представників три дні на тиждень.

1.5. Встановити, що з 01 серпня 2021 р. заїзд на прибудинкову територію транспортних засобів для мети розвантаження будівельних матеріалів, будівельного устаткування, а також для вивезення будівельного сміття та будівельного устаткування дозволяється за попереднім повідомленням про це керуючого директора у встановлені зборами представників три дні на тиждень.

1.6. Встановити, що з 01 грудня 2021 р. забороняється використовувати ліфти та вестибюлі житлових секцій для переміщення будівельних матеріалів, будівельного устаткування та будівельного сміття.

Відступлення від цього обмеження на використання ліфтів здійснюється за рішенням зборів представників від об’єднання за наслідками розгляду заяви власника приміщення.

1.7. Встановити, що з 01 грудня 2021 р. переміщення будівельних матеріалів, будівельного устаткування та будівельного сміття дозволяється виключно незадимлюваними (пожежними) сходами  за попереднім повідомленням про це керуючого директора у встановлені зборами представників три дні на тиждень.

1.8. Доручити керуючому директору:

1.8.1. Виготовити витяги з цього рішення у кількості власників приміщень, в яких не виконані оздоблювальні роботи, і надіслати такі витяги кожному такому власнику, шляхом вкладення їх до поштових скриньок, з одночасним складенням актів про такі вкладення.

1.8.2. Розмістити у місцях, доступних для загального ознайомлення, оголошення такого змісту:

«УВАГА!

Згідно з рішенням зборів представників від об’єднання від 09.02.2021 (п.1):

З 01 серпня 2021 р. переміщення ліфтами будівельних матеріалів, будівельного устаткування та будівельного сміття, а також заїзд на прибудинкову територію транспортних засобів для мети розвантаження будівельних матеріалів, будівельного устаткування та техніки або для вивезення будівельного сміття та будівельного устаткування дозволяється за попереднім повідомленням про це керуючого директора у встановлені зборами представників три дні на тиждень.

З 01 грудня 2021 р. забороняється використовувати ліфти та вестибюлі житлових секцій для переміщення будівельних матеріалів, будівельного устаткування та будівельного сміття.

З 01 грудня 2021 р. для цієї дозволяється використовувати пожежні сходи  за попереднім повідомленням про це керуючого директора у встановлені зборами представників три дні на тиждень».

1.9. Роз’яснити співвласникам житлового комплексу, що визначені цим рішенням обмеження на використання ліфтів встановлені зборами представників від об’єднання на підставі положень статті 369 Цивільного кодексу України, статей 6 та 10 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», статті 10 Закону України «Про Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», п. 3.6.14. Статуту об’єднання, п. 5.2.1. Рішення загальних зборів співвласників від 01.12.2020.

1.10. Це рішення набирає чинності з дня його прийняття.