собрание 2

15 березня відбулись загальні збори співвласників

Збори розглянули всі питання порядку денного.

Всі рішення прийняті згідно з тими проектами, які оприлюднені на цьому сайті у повідомленні від 01.03.2021.

Короткий коментар ухвалених рішень.

Рішення з питання 1 прийнято тому, що окремі співвласники вважають, що є необхідність змінити склад правління.

Рішення з питання 2 прийнято тому, що власник Коляда М.П. подав позов про скасування рішень загальних зборів на тій підставі, що співвласників не повідомляли про скликання зборів, а він про збори 2019 і 2020 рр. дізнався випадково у січні 2021 р.

Рішення з питання 3.

Цим рішенням всі рішення загальних зборів співвласників від 10.12.2019 і від 01.12.2020, а також всі рішення всіх зборів представників, які відбулись у період з 10.12.2019 до дня цих зборів (15.03.2021), затверджені як рішення цих, від 15.03.2021, загальних зборів співвласників.

Цим самим усуваються можливі сумніви окремих співвласників в легітимній діяльності керуючої дирекції.

Примітка: Тим, хто замість отримання радості від життя в нашому будинку, намагається зіпсувати настрій сусідам, радимо вгамуватись. З того нічого не вийде. При кожному оскарженні будь-якого рішення ми зможемо оперативно збіратись і підтвердити оскаржуване рішення новим рішенням загальних зборів. Українці кажуть: «Не тратье куме сили…».

Рішення з питання 4 про договори на комунальні послуги.

Щодо постачання холодної води.

Збори ухвалили загальний перехід всіх співвласників на «прямі» договори з постачання холодної води на підставі індивідуальних договорів, укладених на умовах Типового договору, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів від 05.07.2019 № 690.

Постачальником обрано ПрАТ «АК «Київводоканал». Утримання будинкових мереж водопостачання і надалі, як і тепер, буде здійснювати ОСББ. Власники розраховуватимуться з постачальником тільки за спожиту воду і водовідведення.

Перехід планується здійснити до початку осені 2021 р., після передачі до Київводоканал необхідного пакету документів на весь будинок.

Щодо постачання електроенергії.

Збори ухвалили рішення про повну свободу власників квартир і нежитлових приміщень у виборі моделі договірних відносин з постачальником електроенергії.

При цьому існують певні умови, встановлені законодавством.

Якщо власник бажає залишити все, як воно є сьогодні — жодних дій вчиняти не потрібно, заяв подавати — не потрібно.

Якщо власник бажає укласти тристоронній договір (з ОСББ та постачальником) — потрібно отримати рішення зборів представників як органу управління ОСББ.

При тристоронньому договорі за спожиту електроенергію кошти сплачуються постачальнику, а за утримання будинкових електричних мереж і вартість втрат електроенергії в будинкових електромережах — кошти сплачуються до ОСББ.

Якщо власник бажає укласти двосторонній договір з постачальником, потрібно внести такі зміни в схему постачання електроенергії до будинку, внаслідок яких електромережа квартири (нежитлового приміщення) напругою 220 В буде безпосередньо з’єднана з кабелем постачальника напругою 10 кВ. У багатоквартирному будинку поки що це є неможливим.

Офіційне оприлюднення текстів рішень буде здійснене на цьому сайті після оформлення протоколу зборів.