1.20-5

Увага, експеримент!

З метою спрощення комунікації між дирекцією і мешканцями та посилення контролю за дотриманням порядку в будинку, дирекція проводить експеримент.

З понеділка, 21.02.2022, впродовж двох тижнів проводиться експеримент зі зміни функцій чергових (чергові — офіційна назва у штатному розписі працівників, яких ми зазвичай іменуємо «конс’єржами»).

Впродовж двох тижнів чергові будуть відповідальними працівниками дирекції з підтримання порядку у житлових секціях.
Передбачається, що чергові повинні вести облік квартир, де виконуються ремонтно-оздоблювальні роботи, щодня вранці нагадувати робітникам у кожній квартирі правила виконання робіт, слідкувати за станом пожежної безпеки, виявляти пошкодження спільного майна, приймати скарги мешканців на дрібні негаразди і, по можливості, самостійно розв’язувати дрібні конфлікти.

Прохання до співвласників будинку та мешканців з розумінням поставитись до нових обов’язків чергових, підтримувати їхній авторитет як «старших» у житловій секції, відповідально реагувати на їхні звернення щодо додержання наших правил і попередити робітників, що чергові — це є працівники дирекції, які відповідають за порядок у житловій секції.

Керуючий директор