параграф 5

Офіційно оприлюднюється рішення правління від 20 вересня 2021 р.

РІШЕННЯ

правління ОСББ «Фундуклєєвський»

м. Київ, 20 вересня 2021 р.

Врегулювання питання боргу співвласників квартири № НОМЕР.

Розглянувши питання порядку денного, взявши до уваги, що АДВОКАТ, як представник ПРІЗВИЩЕ, не надав документів на право представляти співвласників кв. № НОМЕР, не надав письмових пропозицій щодо врегулювання питання боргу співвласників кв. № НОМЕР перед об’єднанням, проте виклав їх усно і зобов’язався передати боржникам думку правління щодо цього питання, з метою врегулювання питання боргу співвласників кв. № НОМЕР, який за розрахунками об’єднання станом на сьогодні складає 3,3 млн. грн., правління вирішило:

  1. Запропонувати співвласникам кв. № НОМЕР, ПРІЗВИЩЕ, ПРІЗВИЩЕ:

— укласти з об’єднанням договір на умовах Типового договору між ОСББ «Фундуклєєвський» і власником житлового (нежитлового) приміщення у багатоквартирному будинку на вул. Б. Хмельницького, 58-А у м. Києві у відносинах управління будинком і користування спільним майном співвласників будинку;

— надати власні пропозиції щодо врегулювання питання сплати боргу перед об’єднанням, спір щодо якого перебуває на розгляді Верховного Суду у цивільній справі № НОМЕР;

— сплатити борг по внесках співвласника на витрати на управління будинку;

— почати сплачувати внески співвласника на витрати на управління будинком;

— звернутись до зборів представників із письмовою заявою з пропозиціями щодо врегулювання питання боргу співвласників кв. № НОМЕР з метою підготовки проекту рішення загальних зборів співвласників;

— для вирішення питання врегулювання боргу призначити представника, який має повноваження у обсязі, достатньому для цього.

  1. Звернути увагу співвласників кв. № НОМЕР, що питання щодо врегулювання сплати боргу по внесках співвласника віднесено до повноважень загальних зборів співвласників, до яких співвласники квартири № НОМЕР мають право звернутись із відповідною заявою.

Чергові загальні збори співвласників призначені на 01 грудня 2021 р.

  1. Крім зазначених у п. 1 цього рішення пропозицій, рекомендувати ПРІЗВИЩЕ, на підставі заяви якого поліцією у січні 2020 р. почато кримінальне провадження про розкрадання коштів Ремонтного фонду, надати поліції будь-які наявні у нього чи у інших осіб докази про існування події розкрадання коштів Ремонтного фонду, оскільки до цього дня, крім голослівної заяви, не підтвердженої жодними фактами, ПРІЗВИЩЕ не надав у розпорядження поліції жодних доказів.

Ця рекомендація не є обов’язковою і не впливає на вирішення питання врегулювання боргу співвласників кв. № 36 по внесках співвласника багатоквартирного будинку перед об’єднанням.

голова правління ОСББ «Фундуклєєвський» Щербаков В.З., члени правління Козачок Л.К., Скібінська Н.Р.

***********

Співвласники мають право знайомитись з протоколами засідань правління і робити з них копії (у приміщенні керуючої дирекції у робочий час).