інформація вистота 2

Інформація

Співвласник Коляда М.П. 11.09.2019 р. звернувся до керуючого директора зі скаргою № 3 про блокування його електронного ключа і відсутність можливості користуватись спільним майном.

У скарзі Коляда М.П. вимагає надати, з посиланням на норми закону, роз’яснення про правові підстави відключення електронного ключа, відключення електричної енергії, обов’язок відшкодувати у подвійному розмірі відновлення роботи ліфта, надати докази проведення ремонту ліфта і таке інше.

З аналогічним адвокатським запитом 10.09.2019 р. вкотре звернулась до директора звернулась адвокат Коляди М.П.

Інформуємо Коляду М.П. та його представницю, що відповідно до рішення зборів представників від 20 серпня 2019 р. (п. 11) керуючому директору заборонено розглядати будь-які звернення Коляди М.П.

Усі звернення цього співвласника та його адвокатів від імені об’єднання розглядатимуть збори представників у строки, визначені ст. 20 Закону України «Про звернення громадян».

Більш детально про цю ситуацію можна довідатись з рішення зборів представників (див. повідомлення на цьому сайті від 25.08.2019 р.).

Також інформуємо Коляду М.П., що про час проведення наступних зборів представників, які орієнтовно відбудуться у першій декаді жовтня 2019 р., його буде повідомлено запрошенням, яке буде вкладено до його поштової скриньки.

Під час проведення зборів представників Коляда М.П. може користуватись правами, встановленими ст. 18 Закону України «Про звернення громадян».

У разі відсутності Коляди М.П. на зборах представників, розгляд його скарги може бути відкладено.

********************

Інформація

Сьогодні, 11.09.2019 р. голові правління зателефонував невідомий чоловік, який представився адвокатом співвласників подружжя Шевченків.

Ця особа запропонувала провести зустріч з головою правління для врегулювання питання боргу (який складає значну суму).

Інформуємо, що ані голова правління, ані керуючий директор з таких питань з боржниками не зустрічаються.

Питання врегулювання боргу вирішуються виключно на зборах представників або на загальних зборах за участю самого боржника.

Представники можуть брати участь в таких зборах, але за умови, що у зборах бере участь боржник.

Без особистої участі самого боржника збори не розглядають питання боргу.

Для включення питання в порядок денний зборів боржник повинен подати письмову заяву у довільній формі.

*********************

Інформація

Вчора, 10.09.2019 р., до керуючої дирекції завітав чоловік з довіреністю від боржника Старицького С.Г з вимогою надати можливість користуватись спільним майном.

Інформуємо, що рішенням зборів представників від 20 серпня 2019 р. (п.1.3) працівникам керуючої дирекції заборонено вступати в комунікаційні контакти (у тому числі й усні) з особами, зазначеними в п. 1.2. цього рішення, і розглядати будь-які звернення цих осіб.

Усі без виключення звернення цих осіб повинні передаватись на розгляд зборів представників.